کد خبر: 37204 A

من واقعا بلند پرواز هستم؛

برای دستیابی به اهدافم خیلی تلاش کردم/باید فروتنی داشت/همیشه به دنبال یادگیری و رشد و کسب جام‌های بیشتر بودم.

ستاره پرتغالی رئال مادرید در گفتگویی اختصاصی با فیفا به مرور مسائل مختلف دنیای فوتبال پرداخت.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو  به عنوان دومین بازیکن برتر دنیا در مراسم اهدای توپ طلای سال 2012 انتخاب شد و در تیم منتخب دنیا در سال 2012 قرار گرفت و حالا از درباره جدایی از رئال و آینده فوتبالی‌اش حرف‌های جالبی را به زبان آورده که در زیر می‌خوانید:

در مورد احتمال جدایی‌ات از رئال حرف‌های زیادی شنیده می‌شود؟

می‌خواهم تا پایان قراردادم در رئال بمانم. این را کاملا روشن و واضح می‌گویم. بعد از آن نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد

موفقیت‌های کسب شده در کارنامه ورزشی‌ات را مدیون چه چیزی هستی؟

فکر می‌کنم من با مهارت بودم و برای دستیابی به اهداف مد نظرم خیلی تلاش کردم. باید فروتنی داشت تا بتوانی بفهمی چه چیزهایی کم داری و رو به جلو حرکت کنی. در طول کارنامه ورزشی‌ام، همیشه به دنبال یادگیری و رشد و کسب جام‌های بیشتر بودم. من واقعا بلند پرواز هستم و همیشه می‌خواهم ببرم و قهرمان شوم و می‌خواهم تا زمانی که با فوتبال خداحافظی می‌کنم هم به این روند ادامه دهم

در خارج از زمین چمن هم خبرای متعددی درمورد تو به گوش می‌رسد..

تولد پسرم بهترین اتفاق در زندگی من بود و واقعا غرور انگیز است. حضور او باعث شده تا من خوشبخت باشم.

دوست داری او هم فوتبالیست شود؟

او هر شغلی که خودش دوست داشته باشد را انتخاب خواهد کرد. قطعا من دوست دارم فوتبالیست شود و تلاش می‌کنم تا کمی او را به فوتبال نزدیک کنم ولی تصمیم‌گیری با اوست و او هر تصمیمی که بگیرد من از او حمایت می‌کنم.

در وقت‌های آزاد چه کارهایی می‌کنی؟

من دوست دارم در وقت‌های آزادم، کارهایی که در زمان کار کردن نمی‌توانم کنم را انجام دهم. مثلا دوست دارم کنار خانواده‌ام باشم، سفر کنم، به گردش بروم. مسابقات بسکتبال و تنیس را تماشا کنم و در کنار پسرم باشم. فوتبال در ورزشگاه است و در خارج از ورزشگاه دوست دارم یک انسان نرمال باشم.

مشهور بودن چطور است؟ دلت نمی‌خواست یک فرد کمتر مشهور باشی؟

بازیکن فوتبال بودن مسائل و نکات مثبت دارد ولی گاهی وقت‌ها نکات دیگری هم دارد که چندان خوب نیستند. زندگی و مسائل عادی را از دست می‌دهی و در برخی شرایط می‌توانستی اگر یک انسان سرشناس نبودی، لذت بیشتری ببری و ولی این حرفه‌ای است که من برگزیده‌ام و اصلا احساس پشیمانی نمی‌کنم.

 احساس خوشبختی می‌کنی؟

واقعیت را بخواهید بله؛ کاری که دوست دارم را انجام می‌دهم و از انجام آن لذت می‌برم. می‌دانم خوش شانس هستم و از این بابت احساس رضایت می‌کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر