کد خبر: 43388 A

مسابقات معوقه در تعطیلات عید برگزار خواهد شد؛

دانیال داوری قطعا در اردوی بعدی تیم ملی و برای بازی با کویت به جمع نفرات ملی‌پوش ملحق می‌شود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال و سرپرست موقت تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه احتمال بازگشت رحمتی به تیم ملی وجود دارد، گفت: دانیال داوری قطعا در اردوی بعدی تیم ملی و برای بازی با کویت به جمع نفرات ملی‌پوش ملحق می‌شود.

به گزارش ایلنا، مهدی محمدنبی در حاشیه تیم ملی در جمع خبرنگاران درباره بازی ایران با لبنان و شرایط تیم ملی گفت: از رسانه‌ها تشکر می‌کنم که امروز در تمرینات حضور دارند. همانطور که می‌دانید چند بازیکن جوان هم به ترکیب تیم ملی اضافه شدند. درست است که لبنان تیم خوبی است اما درحد ایران نیست. نمی‌گویم با چندین اختلاف این تیم را شکست می‌دهیم اما حتما سه امتیاز را می‌گیریم.

وی ادامه داد: شجاعی، دژاگه، و قوچان‌نژاد به ما ملحق می‌شوند و فضای تیم ملی خوب و صمیمی است و همه مصمم هستند که نتیجه به نفع تیم ملی رقم بخورد.

نبی درباره سرپرستی‌اش در تیم ملی و اینکه گفته می‌شد کی‌روش به سرپرست اعتقاد ندارد گفت: اینگونه نیست که کی‌روش اعتقادی ندارد او حرفه‌ای کار کرده و می داند هر تیم باید سرپرست داشته باشد تا تعامل خوبی با بچه‌ها ایجاد شود. من هم سرپرستی را فعلا پذیرفته‌ام تا خللی در تیم ملی ایجاد نشود.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره عدم حضور رحمتی در ترکیب تیم ملی اظهار داشت: در لیست اسامی که به AFC داده شده هم اسامی رحمتی و هم سایر بازیکنان وجود دارد. در هر اردو تعدادی دعوت می‌شوند که اگر خوب باشند در اردوهای بعدی هم حضور خواهند داشت. درباره رحمتی چون خودش کناره‌گیری کرده برای اردوهای آینده باید ببینیم نظر سرمربی چیست. رحمتی از سرمایه‌های خوب ماست بهتر بود اگر مشکلی وجود دارد قبلا با کی‌روش مطرح می‌کرد. برای ادامه باید نظر سرمربی را ببینیم.

نبی افزود: زمانیکه سرپرستی را گرفتم کناره‌گیری رحمتی اتفاق افتاده بود آنچه مسلم است رحمتی و دیگر بازیکنان هر زمان آماده باشند و کادر حضور آنها را تاثیرگذار بداند به تیم ملی دعوت می‌شوند.

بازیکنان باید در نظر داشته باشند لباس تیم ملی ارزشمند است و وقتی آن را به دست آوردیم نباید به راحتی از دست بدهیم.

وی در مورد تاخیر تشکیل اردو گفت: به دلیل بارندگی فکر می‌کردیم در زمین دیگری تمرین را انجام دهیم و به همین دلیل تمرین با تاخیر آغاز شد.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره هماهنگی سازمان لیگ و برنامه‌های تیم ملی عنوان کرد: جلساتی با کی‌روش، تاج و کفاشیان داشتیم. نقطه نظرات داده شد. برنامه این است که لیگ در اردیبهشت تمام شود. مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و تیم ملی کارشناسی شد. خلاصه‌ای از برنامه سازمان لیگ به باشگاه‌ها ارسال شده و آنها تا امروز وقت داشتند پیشنهاداتشان را به سازمان لیگ بدهند که در نهایت جمع‌بندی صورت می‌گیرد.

نبی خاطر نشان کرد: 28 اسفند اردوی تیم ملی مجدد آغاز می شود و تا زمانیکه 7 فروردین از کویت برمی‌گردند برنامه دیگری ندارند. در تعطیلات نوروز برگزاری مسابقات معوقه پیش‌بینی شده است به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنیم که نه باشگاه‌ها متضرر شوند و نه تیم ملی.

وی درباره احتمال حضور داوری در تیم ملی گفت: وی از ابتدا فکرهایش را کرده بود که افتخارش این است که پیراهن تیم ملی را بر تن کند. برای اینگونه مسابقات باشگاه‌ها می‌توانند بازیکن را در اختیار تیم ملی نگذارند. داوری در اردوی بعدی به ما ملحق می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر