کد خبر: 54125 A

مهم این بود که ببریم؛

برای منچستر ناراحت هستم. منچستر خانه دوم من است. من دوستان زیادی در اینجا دارم و خوشبختی‌های زیادی را اینجا تجربه کرده‌ام.

ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید در پایان بازی شب گذشته در اولدترافورد تاکید کرد که از حدف منچستر یونایتد ناراحت شده ولی رئال چاره‌ای جز برد در این دیدار نداشته است.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو پس از حذف منچستریونایتد در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا گفت: من به احترام هواداران حاضر در اولدترافورد، گلزنی‌ام را جشن نگرفتم. من کار خودم را انجام دادم. رئال مادرید برد و برای تیمم خوشحال هستم.

وی ادامه داد: چه در بازی رفت و چه در بازی برگشت، بحث خواستن و نتوانستن بود. احساسات هواداران که این‌قدر خوب با من رفتار می‌کنند، برای من بسیار خاص و ویژه است. برای منچستر ناراحت هستم. منچستر خانه دوم من است. من دوستان زیادی در اینجا دارم و خوشبختی‌های زیادی را اینجا تجربه کرده‌ام.

رونالدو بعد از گلزنی در این بازی و ژست بی تفاوتش بعد از گلزنی گفت: این به احترام هواداری بود که دین زیادی به او دارم. این احساساتی بود که در درونم وجود داشت ولی می‌خواستم ببریم و گام به گام به فینال لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شویم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر