کد خبر: 54159 A

با تصمیم اسکولاری؛

به نظر می رسد اسکولاری از نمایش اخیر رونالدینیو در دیدار مقابل انگلستان در ومبلی که با شکست همراه بود راضی نبوده که او را بار دیگر در ترکیب تیم قرار دهد.

لوئیس فیلیپه اسکولاری ستاره سابق بارسا و میلان را به تیم ملی دعوت نکرد.

به گزارش ایلنا، سرمربی سلسائو برای دو دیدار دوستانه برزیل با ایتالیا و روسیه اسامی بازیکنان زردپوشان را در حالی اعلام کرد که نامی از رونالدینیو در این فهرست نیست. این در حالی است که کاکا که این روزها در رئال نمایش بهتری دارد بار دیگر به تیم ملی برزیل دعوت شد.

به نظر می رسد اسکولاری از نمایش اخیر رونالدینیو در دیدار مقابل انگلستان در ومبلی که با شکست همراه بود راضی نبوده که او را بار دیگر در ترکیب تیم قرار دهد و حالا بار دیگر می‌خواهد به کاکا اعتماد کند. رونالدینیو در این دیدار یک ضربه پنالتی را هم از دست داد تا ناکام بزرگ این بازی باشد.

اسامی بازیکنانی که اسکولاری به تیم ملی برزیل فراخوانده به این شرح است:

دروازه بانان: دیگو کاوالیه ری (فلومینزه)، ژولیو سسار (کوئینزپارک رنجرز)

مدافعان: دانی آلوس (بارسلونا)، مارسلو (رئال مادرید)، فیلیپه لوئیس (اتلتیکومادرید)، ده ده (واسکو داگاما)، دانته(بایرن مونیخ)، داوید لوئیس (چلسی)، تیاگو سیلوا (پاری سن ژرمن)

هافبک‌ها: ارنانس (لاتزیو)، فرناندو (گرمیو)، کاکا(رئال مادرید)، لوکاس (پاری سن ژرمن)، لوئیس گوستاوو (بایرن مونیخ)، اسکار (چلسی)، پائولینیو(کورینتیناس)، رامیرس (چلسی) و ژان (فلومینزه)

مهاجمان: نیمار (سانتوس)، فرد (فلومینزه)، هالک(زنیت)، دیگو کستا (اتلتیکومادرید)

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر