کد خبر: 54179 A

نمی‌توانیم خونسرد باشیم؛

اینکه در جو فوق‌العاده ورزشگاه سلتیک پارک تحت تاثیر قرار نگرفتیم، تست خوبی برای بلوغ تیم بود و به من اعتماد به نفس می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به بازیکنانش هشدار داد در بازی امشب مقابل سلتیک گلاسکو باید با تمام توان کار کنند.

به گزارش ایلنا، آنتونیو کنته به خبرنگاران گفت: صعود به دور بعد 180 دقیقه زمان نیاز دارد و ما تا به اینجا تنها 90 دقیقه بازی کرده‌ایم. 90 دقیقه دیگر پیش روست و باید برای 90 دقیقه دیگر مقابل یک تیم قدرتمند و پر افتخار بازی کنیم که می‌خواهد انتقام بازی رفت را بگیرد.

وی ادامه داد: بازی رفت و نتیجه‌ای که در آن بازی کسب شد شانس خوبی برای ما برای رسیدن به دور بعد ایجاد کرد ولی در دنیای فوتبال همیشه سورپرایزهایی هم وجود دارد.

این مربی 43 ساله همچنین با بیان اینکه سلتیک می‌تواند برای ما مشکل ساز شود، افزود: سلتیک تیمی است که می‌تواند خطرات زیادی ایجاد کند. ما باید کاملا تمرکز خود را حفظ کنیم. این تست مهمی است. سلتیک تیم بزرگی است و لنون عملکرد فوق‌العاده‌ای روی نیمکت مربیگری سلتیک دارد.

کنته در پایان متذکر شد: اینکه در جو فوق‌العاده ورزشگاه سلتیک پارک تحت تاثیر قرار نگرفتیم، تست خوبی برای بلوغ تیم بود و به من اعتماد به نفس می‌دهد. بازی کردن در چنین جوهایی اصلا آسان نیست. همه در یوونتوس باید به کاری که در حال انجام هستیم افتخار کنیم و باید در همین مسیر به حرکت خود ادامه دهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر