کد خبر: 66951 A

همیشه جزو 4 تیم برتر بوده‌ایم؛

یونایتد 20 قهرمانی در لیگ برتر به دست آورده و باید بگویم قطعا حضور فان پرسی در یونایتد تاثیرگذار بوده، اصلا نمی‌خواهم این را نادیده بگیرم.

سرمربی فرانسوی آرسنال معتقد است منچستریونایتد حتی بدون در اختیار داشتن فان پرسی هم می‌توانست به قهرمانی رقابت‌های این فصل لیگ برتر برسد.

به گزارش ایلنا، آرسن ونگر به خبرنگاران گفت: یونایتد 20 قهرمانی در لیگ برتر به دست آورده و باید بگویم قطعا حضور فان پرسی در یونایتد تاثیرگذار بوده، اصلا نمی‌خواهم این را نادیده بگیرم.

وی ادامه داد: یونایتد فصل گذشته هم تنها به خاطر تفاضل گل کمتر در رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ برتر ناکام ماند و اگر کوئینز پارک رنجرز از جایگاهش در لیگ برتر مطمئن بود، شاید یونایتد فصل قبل هم قهرمان لیگ برتر می‌شد.

ونگر در ادامه به اهمیت حضور تیمش در جمع 4 تیم اول جدول لیگ برتر و کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد و گفت: ما هیچ‌وقت فصل را در رده دوازدهم یا شانزدهم به پایان نبرده‌ایم و همیشه در جمع 4 تیم برتر لیگ بوده‌ایم. حضور در جمع 4 تیم برتر جدول، یک هدف بزرگ است و ما هم همیشه به دنبال این هدف بوده‌ایم. در این مسیر برخی چیزها را کم داشتیم ولی مطمئنم دوباره به اوج قدرت باز خواهیم گشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر