کد خبر: 67282 A

2 گل احمقانه دریافت کردیم؛

آلگری مربی بزرگی است و امیدوارم برای مدت‌ها در اینجا بماند. فکر می‌کنم ما می‌توانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال میلان با ابراز تاسف از مصدومیت هم‌تیمی سابقش در اینتر آرزوی کرد زانتی هر چه زودتر به میادین فوتبال برگردد.

به گزارش ایلنا، ماریو بالوتلی پس از پیروزی میلان بر کاتانیا گفت: بار دیگر موفق شدم برای میلان گلزنی کنم، هر چند از عملکردم راضی هستم اما در ثانیه‌های پایانی بازی شانس با من یار بود تا موفق به گرفتن یک ضربه پنالتی شوم. امیدوارم در چند بازی پایانی فصل تا آنجا که ممکن است برای تیمم گلزنی کنم.

وی ادامه داد: می‌دانستیم در این بازی کار سختی خواهیم داشت و محکوم به برد هستیم، در حالیکه ما 2 گل احمقانه دریافت کردیم اما تنها تیم‌های بزرگی چون میلان می‌توانند این‌گونه سریع به جریان بازی بازگردند.

بالوتلی همچنین در رابطه با عملکرد پاتزینی در این دیدار نیز افزود: به عنوان یک بازیکن جانشین پاتزینی تاثیر فوق العاده‌ای داشت. کاملا خونسرد هستیم و می دانیم برای موفقیت در تک بازی‌های پیش رو چه کاری باید انجام دهیم.

بالوتلی در رابطه با آینده مبهم آلگری در میلان نیز خاطرنشان کرد: آلگری مربی بزرگی است و امیدوارم برای مدت‌ها در اینجا بماند. فکر می‌کنم ما می‌توانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم حتی با این وجود که در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.

وی یک بار دیگر از دوار مسابقه به دلیل اعتراض کارت زرد دریافت کرد."طبیعی است بعد از اینکه چندین و چند بار بر روی شما خطا می‌شود اعتراض کنید اما من هیچ چیز خاصی نگفتم، با این حال کارت زرد دریافت کردم. این موضوع در فوتبال اجتناب ناپذیر است.

بالوتلی همچنین درباره قرار گرفتن نامش در بین 100 چهره پرنفوذ جهان نیز متذکر شد: این افتخار بزرگی برای من محسوب می‌شود و کسب این جایزه مسئولیت من را بیشتر می‌کند که باید با آرامش به کارم ادامه دهم.

وی همچنین در پایان با ابراز تاسف از مصدومیت خاویر زانتی کاپیتان اینتر در دیدار برابر پالرمو گفت: آرزو می‌کنم خاویر زانتی هر چه زودتر به میادین بازگردد. او انسان و قهرمان بزرگی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر