کد خبر: 67763 A

آیا بکن‌بائر تعادل گفتاری ندارد؟

به نظر می‌رسد قیصر فوتبال آلمان این روزها چندان ثبات رفتاری و گفتاری ندارد و آنچه به ذهن می‌آید را مطرح می‌کند که البته ناچار به عذرخواهی هم شده است.

صحبت‌های جنجالی فرانتس بکن‌باوئر درباره بارسلونا، مدیران این باشگاه را وادار کرد با باشگاه مونیخی تماس بگیرند تا در این مورد توضیحات آنها را بشنوند.

به گزارش ایلنا، پس از این تماس رئیس افتخاری‌ باشگاه بایرن مونیخ ناچار به عذرخواهی شد تا تعادل گفتاری و ثبات رفتاری قیصر فوتبال آلمان زیر سوال برود.

فرانس بکن بائر در بیانیه‌ای آورد: اگر حرف‌های من باعث سوءتفاهم بارسایی‌ها شده من عذرخواهی می‌کنم. فقط گفتم بارسلونا هر کاری که بتواند انجام می‌دهد که به فینال لیگ قهرمانان راه یابد، اما نه به طرق غیرقانونی.

وی در ادامه آورده است: وقتی من می‌گویم آنها از هر آنچه در دسترس دارند استفاده می‌کنند، منظور من فشار وارد کردن به حریف است، اتفاقی که در زمین فوتبال طبیعی است. این کاری است که من چه در زمان بازیگری و چه در دوره‌ای که مربی بودم انجام می‌دادم.

بکن‌بائر همچنین متذکر شد: بارسا یکی از درستکار‌ترین باشگاه‌های فوتبال جهان است و من همیشه آنها را تحسین کرده‌ام.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من مطمئن هستم روز چهارشنبه بازی جوانمردانه در زمین حکمفرما خواهد بود. دو تیم تمام کارهای ممکن را انجام خواهند داد تا به فینال برسند، و این منظور من از آن حرف‌ها بود.

گفتنی‌است چندی پیش بکن‌بائر صحبت‌هایی را در مورد لوئیجی بوفون سنگربان نخست ایتالیا و یوونتوس مطرح کرده بود که پس از واکنش‌های منفی اهالی فوتبال ناچار شد از این سنگربان ایتالیایی رسما عذرخواهی کند.

به نظر می‌رسد قیصر فوتبال آلمان این روزها چندان ثبات رفتاری و گفتاری ندارد و آنچه به ذهن می‌آید را مطرح می‌کند که البته ناچار به عذرخواهی هم شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر