کد خبر: 87019 A

فلسفه پپ روشن و شفاف است؛

گواردیولا از آن دسته سرمربیان جذاب و هیجان‌انگیز است. او از آن دسته افرادی است که می‌توان راجع به همه چیز با او صحبت کرد و وجود چنین فردی برای تیم ما واقعا مهم است.

مدافع ملی‌پوش بایرن مونیخ معتقد است این تیم هنوز فضای زیادی برای پیشرفت زیر نظر پپ گواردیولا دارد.

به گزارش ایلنا،‌ فیلیپ لام در گفت‌وگو با وب سایت رسمی بایرن مونیخ گفت: این هیجان‌انگیز است. ما همه شرایط لازم برای موفقیت در سال‌های پیش رو را داریم. می‌توان با خوش‌بینی در انتظار آینده‌ای روشن بود.

این مدافع 29 ساله ادامه داد: گواردیولا از آن دسته سرمربیان جذاب و هیجان‌انگیز است. او از آن دسته افرادی است که می‌توان راجع به همه چیز با او صحبت کرد و وجود چنین فردی برای تیم ما واقعا مهم است. او دیدگاه شفاف و روشنی دارد. می‌توان گفت سرمربی تیم ما مملو از انرژی است و ایده‌های روشنی در مورد سبک کاری تیم در خط دفاع و خط حمله دارد. ما دوباره عطش زیادی داریم و می‌خواهیم جام‌های بیشتری فتح کنیم.

کلودیو پیزارو نیز در این باره گفت: برای هر بازیکنی حس ویژه‌ای است که زیر نظر پپ کار کند. به نظر من گواردیولا یکی از بهترین سرمربیان دنیاست. فکر می‌کنم امسال سال خوبی برای ما باشد. امیدوارم حتی بهتر از سال قبل باشد. البته می‌دانیم سخت است ولی باور داریم و مطمئن هستیم امسال هم می‌توانیم کارهای مهمی انجام دهیم.

پیزارو ادامه داد: هر زمان سرمربی جدیدی به تیم می‌آید، تطبیق یافتن با فلسفه او کار سختی است. ما باید به سرعت یاد بگیریم و دریابیم او از ما چه می‌خواهد و باید کاملا متمرکز باشیم. گواردیولا خیلی با بازیکنان صحبت می‌کند و توقعاتش از هر بازیکن در هر پست را مطرح می‌کند. برای یک بازیکن واقعا مهم است سرمربی تیم با او در تماس باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر