کد خبر: 91894 A

مارتینو مربی ایده آلی است؛

بعید می‌دانم مشکلی میان نیمار و مسی وجود داشته باشد. بازیکنان خوب همیشه می‌توانند با هم بازی کنند. بازیکنان خوب به یکدیگر کمک می‌کنند

ستاره ملی‌پوش بارسا معتقد است منچستر یونایتد در به خدمت گرفتن سسک ناکام خواهد ماند.

به گزارش ایلا به نقل از گل، آندرس اینیستا در یک رویدادی تبلیغاتی در جمع خبرنگاران گفت: من نمی‌توانم سسک را در حال ترک بارسلونا تصور کنم. کاملا طبیعی است بازیکنان بزرگ نظر تیم‌های دیگر را به خود جلب کنند. بارسلونا خیلی خوش شانس است که او را دارد و من امیدوارم بتوانیم همچنان به بازی در کنار هم ادامه بدهیم.

وی همچنین در مورد حضور جراردو مارتینو به عنوان سرمربی جدید بارسلونا نیز گفت: اگر سران بارسا مارتینو را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردند، مطمئنم او مربی ایده‌آلی خواهد بود. ما بازیکنان اینجا آماده‌ایم تا به گفته‌های مربی گوش داده و فصل مثبت و خوب دیگری را پشت سر بگذاریم. من با تیتو صحبت کردم تا به او روحیه بدهم و همه انرژی مثبتم را به او منتقل کنم تا بتواند این لحظات سخت را پشت سر بگذارد.

اینیستا در ادامه با اشاره به اینکه نگران بازی کردن نیمار و مسی در کنار یکدیگر نیست، ادامه داد: من بعید می‌دانم مشکلی میان نیمار و مسی وجود داشته باشد. بازیکنان خوب همیشه می‌توانند با هم بازی کنند. بازیکنان خوب به یکدیگر کمک می‌کنند تا بهتر شوند. پس وقتی که نیمار به بارسلونا بیاید، فکر می‌کنم تیم ما به روند فتح جام‌های قهرمانی‌اش ادامه خواهد داد و این همان چیزی است که ما می‌خواهیم.

وی همچنین در مورد حضور گواردیولا در بایرن نیز گفت: بایرن تیم بزرگی است و گواردیولا این تیم را قوی‌تر از قبل خواهد نمود. نمی‌دانم آیا در آینده این فرصت را خواهیم داشت تا خودمان را مقابل بایرن محک بزنیم یا خیر ولی هم آنها و هم ما تیم‌های قوی هستیم. باید ببینیم در بازی امشب چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و چه تیمی به پیروزی می‌رسد. من تنها می‌توانم بگویم بایرن با روی کار آمدن گواردیولا حتی بهتر از قبل هم می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر