کد خبر: 69484 A

بعد از به نتیجه نرسیدن مذاکرات فراشی و افتخاری؛

من نمی دانم چه در سر مسئولین کمیته فوتسال می گذرد اما بنده کسی بودم که در تمام مدت حضورم به عنوان مربی دروازبانان تیم ملی فوتسال صادقانه کار کردم، ولی امروز فهمیدم که در این مملکت صادقانه کار کردن جواب نمی دهد.

مربی دروازبانان تیم ملی فوتسال صبح امروز در حضور سید رضا افتخاری رسما استعفا کرد.

امیر فراشی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا ضمن تائید این خبر در رابطه با روند مذاکراتش با سید رضا افتخاری برای بازگشت به تیم ملی فوتسال اظهار کرد: من بعد از اتفاقاتی که رخ داد مذکراتی با ایشان داشتم اما افتخاری همچنان اصرار به اخراج ما دارد و بنده نیز به خاطر این که حرمت خودم و فوتسال حفظ شود امروز استعفای خود را رسما تقدیم سرپرست کمیته فوتسال کردم.

وی افزود: من 7 سال بدون هیچ چشم داشتی در تیم ملی حضور داشتم و تاکنون کسی کمترین حاشیه سازی از جانب من ندیده بود. من نمی دانم چه در سر مسئولین کمیته فوتسال می گذرد اما بنده کسی بودم که در تمام مدت حضورم به عنوان مربی دروازبانان تیم ملی فوتسال صادقانه کار کردم، ولی امروز فهمیدم که در این مملکت صادقانه کار کردن جواب نمی دهد و آدم ها باید طور دیگری رفتار کنند.

مربی دروازه بانان تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی بین شما و مصطفی نظری افتاد که منجر به اخراجتان شد گفت: این یک موضوع کاملا فنی بود. در جریان تمرینات من از مصطفی خواستم ابتدا در بازی تمرینی درون دروازه بایستد و بعد از 5 دقیقه از او خواستم جایش را با یکی از بازیکنان تیم ملی عوض کرده و در داخل زمین بازی کند که با واکنش اعتراضی او مواجه شدم.

وی با تاکید براینکه ارزش و شان مربی تیم ملی نباید مانند یک بازیکن در نظر گرفته شود گفت: ای کاش سیدرضا افتخاری انگ اخراج شدن را به من نمی زد و اجازه می داد من استعفا کنم. هرچند که بنده امروز با حضور در دفتر او رسما استعفای خود را تقدیمش کردم و از این پس هم برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

فراشی در پایان در پاسخ به این سوال که رابطه شما با خسوس چگونه بود گفت: ما بسیار با هم رابطه دوستانه و خوبی داشتیم و در این قضیه هم خود او تاکید داشت که بنده کاملا حرفه ای و منطقی با قضیه برخورد کردم.

گفتنی است، چند روز پیش امیر فراشی و مصطفی نظری در جریان تمرینات تیم ملی باهم به مشکل خوردند که سیدرضا افتخاری نیز مربی دروازه‌بانان و دروازه‌بان تیم ملی را از اردو اخراج کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر