کد خبر: 78112 A

بازیکنان کاملا آماده هستند؛

در حال حاضر ملی‌پوشان کاملا آماده هستند تا در دو تورنمنت مهم پیش رو که بازی‌های چین و آسیایی کره جنوبی است، حضوری پر قدرت داشته باشند.

سرپرست تیم ملی فوتسال از آمادگی کامل بازیکنان برای حضور در تورنمنت چین و بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی خبر داد.

به گزارش ایلنا، مصطفی عمادی گفت: خوشبختانه تمرینات بازیکنان به خوبی پیگیری می‌شود و در حال حاضر ملی‌پوشان کاملا آماده هستند تا در دو تورنمنت مهم پیش رو که بازی‌های چین و آسیایی کره جنوبی است، حضوری پر قدرت داشته باشند.

وی در ادامه بیان کرد: تمرین ملی‌پوشان تا روز 20 خرداد ادامه خواهد داشت و سپس تیم ملی به مقصد چین تهران را ترک می‌کند. همچنین پیش از اعزام دو بازی دوستانه در روزهای شنبه و یکشنبه با تیم ملی ازبکستان خواهیم داشت تا بازیکنان با اوج آمادگی خود برای رقابت‌ها اعزام شوند.

وی در پاسخ به این سوال که مسابقات دوستانه و بازی‌های چین باعث خستگی جسمانی ملی‌پوشان می‌شود، گفت: برنامه‌ها را طوری تدوین کرده‌ایم که ملی‌پوشان فرصت ریکاوری داشته و تمرینات مستمر و همچنین دو دیدار دوستانه و سپس تورنمنت چین برای‌شان خستگی به همراه نداشته و آماده خواهند بود.

سرپرست تیم ملی در پایان گفت: شرایط حاکم بر تیم خوب است و پیگیر کارهای خروجی هستیم. ضمن اینکه اسامی نفرات نهایی روز پنجشنبه 16 خردادماه از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر