کد خبر: 87089 A

بازی تایلند و ژاپن نفس‌گیر بود؛

ما باید حمایت شویم تا مقام‌های بالاتری را در مسابقات مهم کسب کنیم. ضمن این‌که از امروز به فکر حضور در پیکارهای جام جهانی هستیم تا کسب عنوان‌های برتر تداوم داشته باشد.

سرپرست کمیته فوتسال پس از کسب عنوان قهرمانی تیم ملی آقایان و نایب قهرمانی تیم ملی بانوان گفت: این عناوین نوید این را می دهد که فوتبال و فوتسال راه خود را برای موفقیت پیدا کرده اند.

به گزارش ایلنا، سید رضا افتخاری گفت: این روزها، روزهای خوبی برای فدراسیون فوتبال است. بانوان و آقایان با نتایج خوبی که کسب کرده اند نشان دادند که در آسیا حریف قدری برای تیم‌های مقابل خود هستند. این عناوین نوید این را می دهد که فوتبال و فوتسال راه خود را برای موفقیت پیدا کرده است. ما باید حمایت شویم تا مقام‌های بالاتری را در مسابقات مهم کسب کنیم. ضمن این‌که از امروز به فکر حضور در پیکارهای جام جهانی هستیم تا کسب عنوان‌های برتر تداوم داشته باشد.

وی در ادامه بیان کرد: بازی تایلند و ژاپن از دو جهت برای ما سخت و مهم بود. اول اینکه طی دو سال گذشته تیم ایران به این دو تیم بازی را واگذار کرده بود و استرس بالایی بین کادر فنی و بازیکنان وجود داشت. همین امر باعث شد با احتیاط بیشتری به مصاف تیمهای ژاپن و تایلند برویم. انصافا تیم های پرقدرتی بودند. بازیکنان با تلاش و استقامت بازی سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته و پیروز میدان شدند. دوم اینکه فدراسیون فوتبال به همراه کمیته فوتسال برنامه‌ریزی خوبی برای این تیم داشت. تورنمنت چین و سپس اردوی 8 روزه در چین باعث شد تا این تیم با شرایط آب و هوایی این کشور خود را وفق دهد و بتواند عملکرد بی نظیری از خود به جای بگذارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر