کد خبر: 91212 A

مسابقات فوتسال جام رسانه‌ها؛

در ادامه دیدارهای فوتسال جام رسانه‌ها تیم‌های فاطرنیوز و وطن امروز به برتری رسیدند و یک دیدار با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

در ادامه دیدارهای فوتسال جام رسانه‌ها تیم‌های فاطرنیوز و وطن امروز به برتری رسیدند و یک دیدار با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

به گزارش ایلنا، در ادامه مسابقات فوتسال جام رسانه‌ها که با همت خبرگزاری تسنیم و بسیج شهرداری تهران برگزار می‌شود، یکشنبه شب و در اولین دیدار از گروه سوم، تیم‌های خبرگزاری مهر و خبرآنلاین به تساوی 4-4 رضایت دادند.

در دیگر بازی این گروه وطن امروز با نتیجه پرگل 13 بر صفر روزنامه گل را شکست داد. از نکات مهم این دیدار گلزنی پیام ثانی بازیکن وطن امروز بود که 7 گل به ثمر رساند و با یک گلی که در بازی اول زد شمار گل‌هایش را به 8 رساند تا بالاتر از عادل فردوسی‌پور 7 گله قرار بگیرد. با این نتایج وطن امروز 6 امتیازی شد و صعودش را به مرحله بعد قطعی کرد. خبرگزاری مهر با 4 امتیاز دوم است و تیم‌های خبرآنلاین با یک و روزنامه گل بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم ایستاده‌اند.

در آخرین دیدار شب گذشته و از گروه چهارم سایت فاطرنیوز با نتیجه 3 بر 2 خبرگزاری فارس را شکست داد تا هر دو تیم 3 امتیازی شوند. دیگر بازی این گروه امشب بین تیم‌های ایلنا و اقتصادآنلاین برگزار می‌شود. در این گروه و پیش از بازی امشب، فارس با 3 امتیاز از 2 بازی و تفاضل گل 2+ صدرنشین است، ایلنا با یک بازی کمتر و تفاضل گل 1+ در رده دوم قرار دارد، فاطر با 3 امتیاز از 2 بازی و تفاضل گل صفر در پله سوم ایستاده و اقتصادآنلاین با یک بازی و بدون امتیاز چهارم است.

برنامه‌ دیدارهای امشب به این شرح است:

اقتصادآنلاین – ایلنا، ساعت 22

تماشا – افکارنیوز، ساعت 22:45

تسنیم – شبکه خبر، ساعت 23:30

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر