کد خبر: 91954 A

اسکلت تیم ملی تغییر نمی‌کند؛

زحمت دو ساله پشت این نایب قهرمانی است و کسی نمی دانست که چه زحمتی کشیده شده است و جواب این زحمتها باید به خوبی داده شود تا ورزشکاران انگیزه بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایلنا چند شب قبل مراسم تقدیری از ملی‌پوشان فوتبال اعزامی به جام جهانی، تیم ملی فوتبال ساحلی، تیم ملی فوتسال آقایان، تیم ملی فوتسال بانوان، تیم ملی فوتبال بانوان و تیم منتخب اعزامی به جام جهانی 98 برگزارشد.

مراسمی که شاید در خور این ملی‌پوشان نبود و بدتر از آن مراسمی بود که برای بانوان در نظر گرفته شده بود. بانوان فوتبال و فوتسال در جایگاه پشت شیشه نشسته بودند و حتی پلاکاردی که نام تیم‌ها بر روی آنها نوشته شده بود در دست آقایان بود. و در پایان هم حتی نام بازیکنان تیم‌های ملی بانوان برده نشد که موجبات ناراحتی و دلخوری این ملی‌پوشان را ایجاد کرد.

شهرزاد مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد برنامه‌های تیم ملی فوتسال گفت: تا آخر ماه رمضان برنامه خاصی نداریم و بازیکنان در حال استراحت هستند. از اواسط شهریورماه برای مسابقات جهانی ونزوئلا که همان جام جهانی کوچک است آماده می‌شویم. این مسابقات قرار است در آذرماه برگزار شود. سال قبل ما در جام جهانی کوچک که در کشور پرتغال برگزار شد شرکت کرده بودیم که با حضور 10 تیم آغاز شده بود اما امسال قرار است که 12 تیم در مسابقات شرکت کنند. سال گذشته ما توانسته بودیم مقام 7 مسابقات را از آن خود کنیم.

وی افزود: احتمالا چند نفر جدید به تیم ملی اضافه خواهیم کرد ولی اسکلت تیم ملی تغییر نخواهد کرد. امسال باید تلاش کنیم از سال قبل بهتر باشیم ولی تیم‌های بزرگی مثل برزیل و اکراین و روسیه که از تیم‌های مطرح جهان هستند در این مسابقات حضور دارند و رقابت‌ها را سخت‌تر خواهند کرد اما نباید از تیم ملی انتظار مقام داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که شما نایب قهرمان آسیا شده‌اید و آیا اصلا امکان کسب مقام در ونزوئلا را ندارید، گفت: کار بسیار سختی است. مسابقات جهانی با آسیایی بسیار فرق دارد و فاصله تیم چهارم دنیا که روسیه است با تیم ما یک گل است. به هر حال تیم ما الان بهتر شده و اگر جزو 4 تیم قرار بگیرد خیلی ایده‌آل است ولی باید از نظر قرعه کشی هم شانس بیاوریم. در هر گروه 2 تیم قوی حضور دارند که کار را بسیار سخت می کنند.

مظفر درباره مراسم تقدیر از ملی‌پوشان در استادیوم آزادی گفت: نیازی به گفتن ندارد. بهتر بود که اگر قرار نبود تیم ملی از جایگاه پایین بیاید اصلا دعوت نمی‌کردند. بازیکنان با هزینه‌های شخصی خود به تهران آمده بودند. اگر قرار بود جایزه ای بدهند بهتر بود که برای آنها ارسال می‌شد. ملی‌پوشان ناراحت شدند چرا حتی نام آنها هم در استادیوم آزادی برده نشد. جوایز آنها حواله 2 عدد سکه طلا است که نزد شجاعی است و باید بروند از وی بگیرند.

ور ادامه داد: با شجاعی صحبت کردم و گفت پاداش ویژه‌ای هم برای ملی‌پوشان در نظر گرفته شده در مراسم تقدیر از ورزشکاران به آنها ارائه می‌شود. زحمت 2 ساله پشت این نایب قهرمانی است و کسی نمی‌دانست چه زحمتی کشیده شده و جواب این زحمت‌ها باید به خوبی داده شود تا ورزشکاران انگیزه بیشتری داشته باشند. اگر مناسب نباشد ورزشکاران انگیزه خود را از دست می‌دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر