کد خبر: 98587 A

این حرف‌ها به اعتبار ملی ما لطمه می‌زند؛

کاندلاس در فوتسال ما موفق بوده اما عملکرد او را باید آدم های کاربلد بررسی کنند تا ببینند در جام جهانی هم موفق می شود یا نه...

پیشکسوت فوتسال ایران گفت:‌ بحث خیریه که کاندلاس برای کار کردن در ایران مطرح کرده، در شخصیت وی نیست.

سید مهدی ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: خسوس کاندلاس قراردادی را با کمیته فوتسال امضا کرده و مورد تایید وی بوده است. آنها مثل ما قرارداد نمی‌بندند و حساب شده کار می‌کنند و الان که کارش را با تیم ملی ما انجام داده،‌ انتظار دارد طبق چیزی که دلش می‌خواسته با او قرارداد ببندند اما به نظر می‌رسد قرارداد جدید مورد نظر وی نیست و در مورد حق و حقوقش مصاحبه کرده اما بحث خیریه را در صحبت‌هایش پیش کشیده که در شخصیت وی نیست و نباید چنین چیزی را عنوان می‌کرد چون وی دارد در سطح ملی فعالیت می کمند و این حرف‌ها به اعتبار و شخصیت ملی ما لطمه می‌زند و باید از جملات دیگری استفاده می‌کرد.

وی در مورد ادعای کاندلاس مبنی برداشتن پیشنهاد از کشورهای دیگر گفت:‌هر کسی که می‌خواهد خودش را در فوتسال مطرح کند، ایران سکوی پرتاب خوبی برایش است. وی هم از این سکوی پرتاب استفاده کرده و باید قدر این سکوی پرتاب را بداند چون حضور در کشورهای عربی که مدعی شده از آنها پیشنهاد دارد،‌اعتباری برای اوی به همراه نمی‌آورد.

ابطحی در پایان گفت: وقتی یک مربی به ایران می آید، فقط در جام جهانی می‌شود عملکردش را ارزیابی کرد. ما همیشه در فوتسال آسیا حرف اول را زده‌ایم و فوتسال ما خیلی بالاتر از آسیا است و در گذشته در جهان چهارم شده‌ایم و الان اگر کسی با ایران سوم جهان شود، مربی است و گرنه قهرمانی با تیم ملی فوتسال ایران در آسیا هنر نیست. کاندلاس در فوتسال ما موفق بوده اما عملکرد او را باید آدم های کاربلد بررسی کنند تا ببینند در جام جهانی هم موفق می شود یا نه و اگر نتوانند در جام جهانی موفق شود، کارش در فوتسال ایران تمام می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر