کد خبر: 99624 A

فوتسال بین‌المللی جوانان-کرواسی؛

تیم فوتسال فرزندان مهر ایران موفق شد در تورنمنت بین‌المللی فوتسال جوانان زیر 18 سال در کرواسی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

تیم فوتسال فرزندان مهر ایران موفق شد در تورنمنت بین‌المللی فوتسال جوانان زیر 18 سال در کرواسی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فوتسال پلانت، تورنمنت بین‌المللی فوتسال جوانان زیر 18 سال از 30 مرداد تا سوم شهریورماه به میزبانی زادار در کشور کرواسی در سالن موچیره برگزار شد که تیم فوتسال فرزندان مهر ایران موفق شد با غلبه بر رقبای اروپایی خود عنوان قهرمانی را کسب کند.

تیم فرزندان‌مهر در دور گروهی 4 - 1 چرنیکا کرواسی و 11 - 6 تیم کیه‌وو کنین کرواسی را شکست داد و در نیمه نهایی 7 - 1 بسای کوزوو را مغلوب کرد.

همچنین در دو دیدار دوستانه تیم زیر 16 سال فرزندان‌مهر برابر لیکای اشپورت کرواسی 3 - 3 متوقف شد و 7 - 1 تیم زیر 16 سال سولین کرواسی را شکست داد.

نتایج مسابقات نرحله نهایی به این شرح است:
رده‌بندی:
زادار کرواسی 3 - 8 بسا کوزوو
فینال‌‌:
کیه وو کنین کرواسی 2 - 9 فرزندان مهر بهزیستی ایران
در این دیدار برای تیم فرزندان‌مهر، احسان همتی در دقیقه 4، بهنام فعال در دقیقه 6، سعید علی پور در دقایق 8، 16 و 36، بهروز اسدی در دقایق 25، 35 و 38 و مصطفی موسوی در دقیقه 37 گلزنی کردند. برای تیم کیه‌وو کنین زوونیمیر سوکور در دقیقه 10 و مارینکو سامیا 19 گل زدند.

در پایان رقابت‌ها دیدار تدارکاتی میان تیم منتخب تورنمنت و تیم بزرگسالان شهر زادار برگزار شد که تیم زادار 4 - 3 به برتری رسید.
در تیم منتخب مسابقات مرتضی ابراهیمی، رضا بیضایی، بهروز اسدی، بهنام فعال و سعید علیپور انتخاب شدند.

برترین‌های تورنمنت جوانان زادار به این شرح معرفی شدند:
بهترین تیم جوانمردانه: کیه‌وو کنین کرواسی
بهترین بازیکن: سعید علی‌پور از فرزندان مهر ایران
بهترین دروازه‌بان: مرتضی ابراهیمی از فرزندان مهر ایران
آقای گل: مارینکو سامیا از کیه‌وو کنین کرواسی

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر