کد خبر: 73049 A

نبرد روی ریل؛

تیم ملی کشتی آزاد ایران با اقتدار و با نتیجه 6 بر یک تیم آمریکا میزبان خود را شکست داد.

تیم ملی کشتی آزاد ایران با اقتدار و با نتیجه 6 بر یک تیم آمریکا میزبان خود را شکست داد.

به گزارش ایلنا، تیم كشتی آزاد ایران در نخستین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های حفظ كشتی در المپیك با عنوان نبرد روی ریل،‌ بامداد پنجشنبه به وقت تهران در نیویورک به مصاف تیم آمریکا رفت و با نتیجه 6 بر یک و با اقتدار میزبان خود را شکست داد.

در این دیدار که در ایستگاه قطار تاریخی گرند سنترال نیویورک و با حضور پرشور تماشاگران از جمله ایرانیان مقیم این شهر برگزار شد، حسن رحیمی، مسعود اسماعیل پور، مهدی تقوی، احسان لشکری، حامد تاتاری و کمیل قاسمی رقبای خود را شکست دادند اما حسن طهماسبی مقابل حریف خود مغلوب شد و تیم ایران نتیجه جام جهانی تهران را این بار در خاک این کشور تکرار کرد.

مسعود اسماعیل پور آزادکار وزن 60کیلوگرم کشورمان علیرغم بیماری و درد در ناحیه شکم در آخرین لحظات و با موافقت پزشکان در این دیدار به میدان رفت و مقتدرانه حریف خود را شکست داد.

نتایج انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:
وزن 55 کیلوگرم: اوبه بلانک - حسن رحیمی – برنده (یک بر صفر، صفر بریک و 2 بر 4)
وزن 60 کیلوگرم: ریکی هامفری - مسعود اسماعیل‌پور- برنده (صفر بر یک و صفر بر 6)
وزن 66 کیلوگرم: کلن راسل - مهدی تقوی – برنده (یک بر 2 و یک بر 3)
وزن 74 کیلوگرم: کایل دیک - برنده - حسن طهماسبی(2 بر صفر و 3 بر صفر) در تایم اول کلینچ به نفع طهماسبی بود که نتیجه را واگذار کرد
وزن 84 کیلوگرم: کیت گیوین - احسان لشگری- برنده(صفر بر یک و صفر بر یک)
وزن 96 کیلوگرم: دی جی برگمن - حامد تاتاری - برنده (یک بر 3 و صفر بر یک)
وزن 120 کیلوگرم: تراول دلاگنف - کمیل قاسمی – برنده (یک بر 2 و صفر بر یک)

طبق برنامه اعلام شده از سوی مسئولان برگزاری این رقابت‌ها قرار است تیم كشتی ایران بعد از این دیدار راهی شهر لس‌آنجلس شود و روز 29 اردیبهشت یك مبارزه دیگر با آزادكاران میزبان در ورزشگاه مموریال اسپورت‌آره‌نا این شهر داشته باشد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر