کد خبر: 75587 A

کشتی آزاد جام علی‌اف؛

در 55 کیلوگرم رضازاده، در 66 کیلوگرم گودرزی و در 84 کیلوگرم محمدیان به عنوان نمایندگان ایران به میدان می‌روند.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام علی علی‌اف در حالی از امروز در شهر ماخاچ کالا پایتخت داغستان آغاز می‌شود که در 3 وزن نخست 80 آزادکار به روی باسکول رفتند.

به گزارش ایلنا، این رقابت‌ها که با حضور کشورهای روسیه، ایران، ترکیه، لهستان، مجارستان، گرجستان، آذربایجان، ارمنستان، قزاقستان و بلاروس برگزار می‌شود و امروز مسابقات 3 وزن 55، 66، 84 کیلوگرم از ساعت 13 به وقت محلی با مقررات جدید داوری در مجموعه علی علی‌اف انجام می‌شود، به ترتیب 21، 33 و 26 کشتی‌گیر به روی باسکول رفتند.

گفته می‌شود چهره‌های نظیر نریمان اسرافیلوف، آرتم کبگ، الیاس بیک بالاتوف و آلبرت ساریتوف در این مسابقات به میدان می‌روند. داغستانی‌ها، گزارشی از حضور تیم دخانیات مازندران با 8 کشتی‌گیر در این مسابقات را ارائه داده‌اند و ضمن حضور در تمرینات این تیم مصاحبه‌ای با مصطفی میرعمادیان مربی تیم اعزامی در مورد این رقابت‌ها، تغییر قوانین و حضور تیم ایران در آمریکا انجام داده‌اند.

طبق اعلام میزبان، امروز در 3 وزن نخست این مسابقات در 55 کیلوگرم، مهران رضازاده، در 66 کیلوگرم مرتضی گودرزی و در وزن 84 کیلوگرم محمد حسین محمدیان به عنوان نمایندگان کشورمان به میدان می‌روند.

همچنین فردا در وزن 60 کیلوگرم سینا امینی و امین صادقی، در وزن 74 کیلوگرم عزت‌اله اکبری و سعید غلامی، در وزن 96 کیلوگرم اباذر اسلامی و در وزن 120 کیلوگرم جابر صادق‌زاده حضور خواهند داشت.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر