کد خبر: 99436 A

کشتی آزاد نوجوانان جهان- صربستان؛

روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان امروز در شهر زرنیانین صربستان پیگیری شد که علی اصغر اکبری در 100 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت

روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان امروز در شهر زرنیانین صربستان پیگیری شد که علی اصغر اکبری در 100 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و خیراله قهرمانی، علی اسماعیل پور و علی موجرلو در اوزان 46، 63 و 76 کیلوگرم برای کسب مدال برنز به میدان می‌روند.

به گزارش ایلنا، در وزن 46 كیلوگرم خیراله قهرمانی در دور نخست با نتیجه 9- 2 آنتونی دویلا از ونزوئلا را شكست داد وی در دو دوم با نتیجه 8- صفر بالاز اجید از مجارستان را مغلوب كرد. قهرمانی در دور سوم وازدیم تراخاف از بلاروس را با نتیجه 6 – 1 شكست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. قهرمانی در این مرحله با نتیجه 7- 3 مقابل دارهان كالكنوف از قزاقستان شکست خورد به به دیدار رده‌بندی رفت. قهرمانی برای کسب مدال برنز باید به مصاف اصلان مینکالیوف از روسیه برود.

در وزن 54 كیلوگرم حسین خدیور در دور نخست با نتیجه 5- 4 مغلوب زانابازار از مغولستان شد و با توجه به شكست این مغولی مقابل كشتی گیر اوكراینی در دور بعد، خدیور از دور رقابت‌ها كنار رفت.

در وزن 63 كیلوگرم علی اسماعیل پور در دور نخست با نتیجه 4- 2 از سد ادوارد نیكولیشویلی از گرجستان گذشت وی در دور دوم انس اوشلو از تركیه را با نتیجه 3- صفر مغلوب كرد اما در دور سوم با نتیجه 8- 1 مغلوب یوهی فوجینامی از ژاپن شد اما با حضور این ژاپنی در دیدار فینال اسماعیل پور در گروه بازنده ها با نتیجه 5- 2 آنتونی مونترو از ونزوئلا را شکست داد و به دیدار رده‌بندی راه یافت. حریف وی در این دیدار باکار ایوب اف از روسیه است.

در وزن 76 كیلوگرم علی موجرلو در دور نخست با نتیجه 7 – صفر تولگا یونل از تركیه را شكست داد وی در دور دوم با نتیجه 8- صفر بوگدان پوپكوف از اوكراین را شكست داد. وی در دور سوم نیز با نتیه 3- صفر ماگومد رسول قاضی ماگمدوف از آذربایجان را مغلوب كرد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 2- 2 مغلوب باتیربك تكاكولوف از روسیه شد و به دیدار رده‌بندی رفت. موجرلو برای کسب مدال برنز به مصاف بو نیکال از آمریکا می‌رود.

و در وزن 100 كیلوگرم علی اصغر اكبری در دور نخست با نتیجه 7- صفر یوسپ حسن اف از قزاقستان را از پیش رو برداشت وی در دور سوم مقابل ارن دورشون از تركیه با نتیجه 4- 2 شکست داد. اکبری در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه 5- 1 تورخان قربان اف از آذربایجان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار نهایی زائور کوتچیف از روسیه است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر