کد خبر: 99451 A

کشتی آزاد نوجوانان جهان- صربستان؛

تیم‌های روسیه و آذربایجان به ترتیب با 85 و 66 امتیاز عنوان‌های اول و دوم را از آن خود کردند و تیم هند نیز با 51 امتیاز چهارم شد.

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان امشب با عنوان سومی تیم ایران در شهر زرنیانین صربستان پایان یافت.

به گزارش ایلنا، در وزن 100 كیلوگرم این رقابت‌ها علی اصغر اكبری در دور نخست با نتیجه 7- صفر یوسپ حسن اف از قزاقستان را از پیش رو برداشت وی در دور سوم مقابل ارن دورشون از تركیه با نتیجه 4- 2 شکست داد. اکبری در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه 5- 1 تورخان قربان اف از آذربایجان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار نهایی با نتیجه نزدیک 6- 7 مغلوب زائور کوتچیف از روسیه شد و به مدال نقره رسید.

در دیدارهای امروز خیراله قهرمانی و علی موجرلو در اوزان 46 و 76 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند، علی اسماعیل‌پور در وزن 63 کیلوگرم پنجم شد و حسین خدیور در وزن 54 کیلوگرم نیز از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در مسابقات روز نخست نیز یونس امامی نماینده وزن 42 کیلوگرم و کامران قاسم پور آزادکار وزن 69 کیلوگرم کشورمان صاحب مدال نقره شدند و حسین شهبازی در وزن 85 کیلوگرم به مقام پنجم رسید.

بدین ترتیب تیم ایران با کسب سه مدال نقره و دو برنز و دو عنوان پنجمی با کسب 56 امتیاز به عنوان سوم تیمی دست یافت.

تیم‌های روسیه و آذربایجان نیز به ترتیب با 85 و 66 امتیاز عنوان های اول و دوم را از آن خود کردند و تیم هند نیز با 51 امتیاز چهارم شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر