کد خبر: 40883 A

با 4 مدال طلاو دو نقره؛

در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در بندر ماهشهر، تیم نوجوانان خوزستان «الف» با 4 مدال طلا و 2 نقره و کسب 65 امتیاز قهرمان شد.

مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور با قهرمانی استان خوزستان به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در بندر ماهشهر، تیم نوجوانان خوزستان «الف» با 4 مدال طلا و 2 نقره و کسب 65 امتیاز قهرمان شد.

این رقابت‌ها طی روزهای 5 و 6 بهمن ماه، با حضور 274 کشتی گیر از 30 استان کشور در سالن بعثت شهرک شهید چمران بندر ماهشهر برگزار شد که بعد از خوزستان، تیم‌های مازندران و لرستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

* نتایج انفرادی و تیمی مسابقات به شرح زیر است:

رده‌بندی انفرادی:

42 کیلو: 1- مسعود آدینه وند (لرستان) 2 - دانیال اعتمادی فرد (خوزستان الف) 3 -حمید اسکندری (تهران) محمدجواد رضایی (قم) 5- علی رستار (کرمان) وحید روحی (خراسان شمالی)

46 کیلو: 1- علیرضا افتخاری (خراسان رضوی) 2- مهران محسنی (همدان) 3- محمد گرایی (فارس) و عبدالحسین جهانبخش (کهکیلویه و بویراحمد) 5- مرتضی فتحی(تهران) و مجید صالحی (چهارمحال و بختیاری)

50 کیلو: 1- آرمین میرآنی (کردستان) 2- حمیدرضا جعفری (فارس) 3- مرتضی میرزاپور (مازندران) علی باغوش (خراسان رضوی) 5- محمدرضا رستمی (هرمزگان) مهدی قادری (قم)

54 کیلو: 1- محمدمراد الیاسی (خوزستان الف) 2- علی طاعتی (تهران) 3- نبی‌اله کریمی (اردبیل) و علی ظریف دوست (سیستان و بلوچستان) 5- پیمان جلیلیان (کرمانشاه) و حسین ابراهیمی (قم)

58 کیلو: 1- مهدی مراد حاصلی (قم) 2- حمیدرضا جعفری (فارس) 3- علی‌اکبر عبداله‌زاده (هرمزگان) اشکان گله دار (لرستان) 5- محمود حبیبی (توابع تهران) امیر اسماعیل آبادی (خراسان شمالی)

63 کیلو: 1- علی ابراهیمی (خوزستان الف) 2- سامان رضوانی پور (مازندران) 3- حسین اسدی (خوزستان ب) و فرید محمدی (خراسان شمالی) 5- محمدمهدی شواخی (اصفهان) و محمد برزگرزاده (توابع تهران)

69 کیلو: 1- محمد رسن (خوزستان الف) 2- سهیل رئیسی (البرز) 3- سامان نجم سهیلی (لرستان) کیوان رضایی (فارس) 5- علی اخلاقی (توابع تهران) سعید اصغری (اردبیل)

76 کیلو: 1- امیرحسین بهرامی (لرستان) 2- سینا ساعدی (کردستان) 3- پیمان اعظمی (اردبیل) و میلاد محمدی (مازندران) 5- محمد فرجی (قزوین) و سیدمحمدرضا زرینی (گیلان)

85 کیلو: 1- محمد بیرانوند (خوزستان الف) 2- مهدی نکوئی (کرمان) 3- حمیدرضا جلالی (گلستان) علیرضا حمزه‌نژاد (مازندران) 5- محسن جهانگیری (قزوین) سعید حوری نژاد (تهران)

100 کیلو: 1- امیرحسین حسینی (مازندران) 2- مهران دیناروند (خوزستان الف) 3- شاهین اسدی (خوزستان ب) و حسین ابراهیم (توابع تهران) 5- سعید لرستانی (کرمانشاه) و علی خسروی (اصفهان)

رده‌بندی تیمی:

1- خوزستان 65 امتیاز

2- مازندران 51 امتیاز

3- لرستان 39 امتیاز

4- فارس 39 امتیاز

5- قم 31 امتیاز

6- تهران 31 امتیاز

در پایان این مسابقات علیرضا افتخاری در وزن 46 کیلوگرم از استان خراسان رضوی بعنوان فنی‌ترین کشتی‌گیر و استان گیلان هم به‌عنوان تیم نمونه اخلاق معرفی شدند.

کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر