کد خبر: 42826 A

کشتی فرنگی جام وهبی امره؛

وزن کشی اوزان 60 و 74 و 96 کیلوگرم امروز از ساعت 16 تا 16:30 دقیقه برگزار می شود.

مراسم وزن کشی رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره جایزه بزرگ فیلا، جمعه شب در شهر استانبول ترکیه برگزار شد و فرنگی‌کاران کشورمان حریفان خود را شناختند تا از ظهر امروز به مصاف حریفان خود بروند.

به گزارش ایلنا، در وزن 55 کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا دور اول استراحت دارد و دور دوم به مصاف حریفی از ترکیه می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار نمایندگان آذربایجان و ترکیه می رود.

بر این اساس، در وزن 66 کیلوگرم محمد کریمی با رامین طاهری در مسابقه نخست به مصاف هم می روند و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار کشتی گیران ترکیه و روسیه مسابقه می دهند.

همچنین در وزن 84 کیلو گرم حسین نوری دور اول استراحت دارد و در دور دوم به مصاف حریف گرجستانی می رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار نمایندگان ترکیه و صربستان مسابقه می دهد.در گروه حسین نوری آلن خوگایف قهرمان المپیک لندن حضور دارد و در گروه دیگر این وزن علی قیطاسی و یوسف قادریان دور اول استراحت دارند و سپس به ترتیب به مصاف فرنگی کارانی از قزاقستان و ترکیه می روند و در صورت پیروزی در دور سوم با هم مسابقه می دهند.

در وزن 120 کیلو گرم مهدی نوری دور اول استراحت دارد، در دور دوم به مصاف حریفی از روسیه می رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار کشتی گیران روسیه و تونس مصاف می دهد.بهنام مهدی زاده در همین وزن دور اول به مصاف حریفی از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار کشتی گیران بلاروس و ترکیه مسابقه می دهد.رضا کایالپ قهرمان ترک ها هم در آن سوی جدول حضور دارد.

سامان عبدولی فرنگی کار وزن 55 کیلوگرم به دلیل مشکلات خروجی نتوانست تیم ایران را در این رقابتها همراهی کند، ضمن اینکه مهدی نوری نیز به جمع نفرات اعزامی اضافه شد.

در حاشیه این رقابتها کلاس ارتقاء داوران با حضورتعدادی از داوران جوان برگزار شد.

وزن کشی اوزان 60 و 74 و 96 کیلوگرم امروز از ساعت 16 تا 16:30 دقیقه برگزار می شود.

 

کشتی فرنگی جام وهبی امره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر