کد خبر: 54105 A

درهای تیم ملی همچنان باز است؛

همیشه زمینه همکاری مربیانی که با مدیر تیم‌های ملی تعامل داشته باشد مهیا دارد و به عبارتی در را به روی کسانی که آماده همکاری با فدراسیون هستند، نبسته‌ایم.

دبیر فدراسیون کشتی گفت: ما از همکاری با کسانی که حاضر به تعامل با مدیر تیم‌های ملی، مربیان و قبول شایسته سالاری هستند استقبال کرده و برخی مربیان نباید به دنبال پست و مقام باشند چرا که آدم خدمتگزار برای خدمت به دنبال درجه و جایگاه نمی گردد.

عارف ربطی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص حفظ سمت بنا به عنوان مدیر تیم‌های ملی فرنگی و احتمال بازگشت وی تاکید کرد: همیشه زمینه همکاری مربیانی که با مدیر تیم های ملی تعامل داشته باشد مهیا دارد و به عبارتی در را به روی کسانی که آماده همکاری با فدراسیون هستند، نبسته ایم.

وی در خصوص شایعه استعفای اسفندیاری مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هنوز استعفایی از اسفندیاری مربی تیم ملی کشتی فرنگی به دست ما نرسیده و حتی در این زمینه چیزی هم نشنیده‌ام.

دبیر فدراسیون کشتی همچنین عنوان داشت: دیروز مسئولین کشتی مازندران با حضور در فدراسیون در خصوص تفاهم نامه برگزاری جام جهان پهلوان تختی به تبادل نظر پرداختند. ما نقطه نظرات خود را ارائه کرده ایم و هیات مازندرانی پس از مشورت، قرار است هفته آتی جواب خود را ارائه دهد.

ربطی در خصوص میزبانان احتمالی جام تختی در صورت ندادن میزبانی به مازندران اظهار داشت: چنانچه مازندران نتواند میزبانی جام تختی را بر عهده بگیرد، مشهد، کیش و تهران آمادگی خود را برای میزبانی مسابقات اعلام کرده اند.

کشتی فرنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر