کد خبر: 75265 A

رقابت‌های كشتی فرنگی جام یادگار امام؛

افشین بیابانگرد و مهدی علیاری به مقام‌های نخست اوزان 66 و 96کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) رسیدند.

افشین بیابانگرد و مهدی علیاری به مقام‌های نخست اوزان 66 و 96کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) رسیدند.

به گزارش ایلنا، مسابقات کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره)روز پنج شنبه با برگزاری رقابت های سه وزن نخست در سالن شهدای هفتم تیر تهران اغاز شد که طی آن پس از قهرمانی شیرزاد بهشتی در قهرمان وزن 55 افشین بیابانگرد و مهدی علیاری به مقام‌های نخست اوزان 66 و 96کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) رسیدند.

بر این اساس در دیدار فینال وزن 66 کیلوگرم افشین بیابانگرد با نتیجه 2 بر صفر از سد آزاد علی اف از آذربایجان گذشت و به عنوان قهرمانی رسید.

همچنین تاریل ابرالیدزه از گرجستان با شکست حسین خواجه وند و برومند اصلان با شکست حسین محمدی فرخی در دیدارهای نیمه نهایی، عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند.

رده بندی وزن 66 کیلوگرم به شرح زیر است:

1- افشین بیابانگرد 2- آزاد علی اف (آذربایجان) 3- تاریل ابرالیدزه (گرجستان) و برومند اصلان 5- حسین خواجه وند و حسین محمدی فرخی

اما مهدی علیاری هم در رقابت های عصر روز گذشته به مقام نخست وزن 96 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) رسید.

بر این اساس در دیدار فینال وزن 96 کیلوگرم مهدی علیاری با اجرای یک فن پنج امتیازی از سد حسن بیگدلی گذشت و به عنوان قهرمانی دست یافت.

همچنین پوریا میرزا معصوم زاده و احمد تاچیلدیز از ترکیه به ترتیب با شکست امیر زرین چگینی و میخائیل کاجایا از گرجستان در دیدارهای نیمه نهایی، عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند.

رده بندی وزن 96 کیلوگرم به شرح زیر است:

1- مهدی علیاری 2- حسن بیگدلی 3- پوریا میرزا معصوم زاده و احمد تاچیلدیز (ترکیه) 5- امیر زرین چگینی و میخائیل کاجایا (گرجستان)

این رقابت‌ها امروز با برگزاری مسابقات 4 وزن دوم خود به پایان می‌رسد.

کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر