کد خبر: 45910 A

حماسه حضور و شعور ملت موحد و بیدار دل ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن جلوه ای از اتحاد و همبستگی آحاد امت مسلمان ایران در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه بود

حماسه حضور و شعور ملت موحد و بیدار دل ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن جلوه ای از اتحاد و همبستگی آحاد امت مسلمان ایران در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه بود.

به گزارش ایلنا در این بیانیه آمده است:

مردم مسلمان، انقلابی و همیشه در صحنه استان سیستان و بلوچستان

حماسه حضور و شعور ملت موحد و بیدار دل ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن جلوه ای از اتحاد و همبستگی آحاد امت مسلمان ایران در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه بود که در مقابل چشمان جهانیان به منصه ظهور رسید و یک بار دیگر آنان را در بهت و شگفتی فرو برد.

طنین الله اکبر و مرگ بر آمریکا و فریاد آزادی و برائت مردم آزادیخواه ایران از ظلم و زورگوئی ها، قتل و غارت آمریکای جهانخوار و دیگر همدستان جنایتکارش در جهان، لرزه بر پیکره سردمداران کاخ سفید و دیگر سران استکباری انداخت و همه معادلات و یاوه گوئی های بی اساس آنان را مانند همیشه به یاس و نا امیدی تبدیل کرد.

اینجانبان ضمن تبریک مجدد سی و چهارمین سالگرد ظفرمندی و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بر خود لازم می دانیم به پاس همت والا، اندیشه های متعالی و پیوند ناگستنی شما مردم بزرگوار با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و همگامی شما در مسیر تعالی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حضور گسترده شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان سیستان و بلوچستان در راهپیمایی بزرگ و دشمن شکن یوم الله 22 بهمن تقدیر و تشکر نمائیم.

باشد که به خواست خداوند سبحان، با اتحاد، انسجام و وحدت بیش از پیش مسلمانان جهان، شاهد زبونی و زوال روز افزون بدخواهان اسلام و انقلاب و بسط و گسترش فرهنگ اصیل انقلاب اسلامی مردم ایران در همه نقاط دنیا باشیم. انشاء الله

عباسعلی سلیمانی حاتم ناروئی

نماینده ولی فقیه در استان استاندار سیستان و بلوچستان

و امام جمعه زاهدان

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر