کد خبر: 86628 A

در سیستان و بلوچستان؛

برای توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک سقفی نداریم و مردم بدون دغدغه و با اطمینان از اینکه تا پایان این ماه عزیز به مشکل بر نخواهند خورد، خرید کنند.

ایلنا: معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان‌و‌بلوچستان گفت: از امروز فروش کالاهای اساسی ویِه ماه مبارک رمضان مانند مرغ، شکر، حبوبات و برنج در مراکز عرضه سطح استان آغاز شد.

محمد رفیع سلطانزاده در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار ایلنا در مورد مراکز توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: از امروز عرضه مرغ به قیمت ۴۹۰۰ تومان در اکثر مراکز فروش مواد پروتئینی سراسر استان آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در ارتباط با سایر کالاهای اساسی مثل شکر، حبوبات و برنج نیز تدابیری اندیشیده شده است، افزود: علاوه بر اینکه فروشگاه‌های مختلفی در سطح استان برای توزیع این اقلام در نظر گرفته شده است، فروشگاه‌های رفاه و اتکا نیز برای راحتی خرید در خدمت مردم استان هستند.

معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان‌و‌بلوچستان با نا‌محدود خواندن عرضه کالاهای اساسی ویژه این ماه، تصریح کرد: برای توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک سقفی نداریم و مردم بدون دغدغه و با اطمینان از اینکه تا پایان این ماه عزیز به مشکل بر نخواهند خورد، خرید کنند.

سلطانزاده فروشگاه‌های عرضه شکر، برنج و حبوبات در سطح شهر زاهدان را نزدیک به ۱۵ مورد عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: ۴۰ تا ۵۰ مرکز عرضه مرغ نیز برای مرکز استان پیش‌بینی شده است.

وی همچنین از دریافت اولین سهمیه ویژه ماه مبارک رمضان شهرستان مهرستان خبر داد و گفت: اقلام اساسی مردم مهرستان نیز برای اولین بار تحویل داده شده است.

محمد رفیع سلطانزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر