کد خبر: 86638 A

معاون توسعه مدیریت استاندار سیستان‌و‌بلوچستان؛

باید با همان روحیه‌ای که حماسه سیاسی را رغم زد، در حماسه اقتصادی که بیش از همه عرصه‌ها مورد نیاز حال حاضر کشور است، تلاش و کوشش کرد.

ایلنا: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان‌و‌بلوچستان گفت: نیاز‌های کالایی دستگاه‌های دولتی با شرط دارا بودن کیفیت و استاندارد لازم باید از داخل استان تامین شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا حامد‌علی مبارکی طی «هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان بر‌تر استانی» سیستان و بلوچستان در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و راه اجتماعی اظهار کرد: بهترین پاسداشت از زحمات کار‌آفرینان، مصرف از تولیدات آن‌ها است و باید نیاز‌های استان از محصولات آن‌ها تامین شود.

وی در ادامه به انتخابات ۲۴ خرداد اشاره کرد و افزود: با وجود شیطنت‌های پیدا و پنهان دشمن، حماسه سیاسی با حضور ۷۲ درصدی مردم کشور رغم خورد و انگشت حیرت بر دهان کوردلان باقی ماند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: باید با‌‌ همان روحیه‌ای که حماسه سیاسی را رغم زد، در حماسه اقتصادی که بیش از همه عرصه‌ها مورد نیاز حال حاضر کشور است، تلاش و کوشش کرد.

عضو شورای اداری سیستان‌و‌بلوچستان، بر ضرورت مشارکت دستگاه‌های دولتی با فعالین اقتصادی و کار‌آفرینان اشاره کرد و تاکید داشت: در دوران مسئولیت استانداران سابق و کنونی، به همه مدیران ابلاغ شد تا نیاز‌هایشان را با شرط دارا بودن کیفیت و استاندارد لازم، از تولیدات استان استفاده کنند، و در صورت هر گونه تخطی از آن به ذی حساب‌ها تکلیف شد تا سند مورد نظر را تایید نکنند.

مبارکیٰ خود‌باوری را عامل برتری کار‌آفرینان دانست و بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات را حلقه‌های به هم پیوسته خواند و خاطرنشان کرد: جدایی هر کدام از این حلقه‌ها به معنی ایجاد خلاء بوده و باید به همه بخش‌ها توجه شود

حامد‌علی مبارکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر