کد خبر: 87647 A

معاون پژوهش سازمان تبلیغات:

نتایج پژوهش از ۱۸ هزار نفر از مردم سراسر کشور نشان از مقبولیت ۸۵ درصدی حجاب بانوان کشور با موازین اسلام و قرآن است.

ایلنا: معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات با بیان مطلب بالا گفت: ۹۳ درصد از مردم کشور نیز به اخلاق حجاب معتقد‌ند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین موسوی هوایی در جمع تعدادی از مردم استان در سرای جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، اولین نکته در سبک زندگی را ارتباط با خدا عنوان کرد و اظهار داشت: نکته مهم بعدی سبک زندگی ارتباط با خود است، مسئاله خود‌شناسی یکی از مسائل مهم و ارزشمند در تغییر سبک زندگی است.

وی ارتباط با دیگران، ارتباط با فضای حاکمیت و ارتباطات اقتصادی را نکات موثر دیگر در سبک زندگی خواند و افزود: در مصرف کردن باید سبک زندگی تعریف کرد، ضمناً در مورد روزی حلال در قبولی نماز، روزه و حج زیاد آمده‌ است.

معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات در مورد پژوهش‌های اخیر این معاونت نیز ابراز داشت: یکی از چندین پژوهش علمی و مهم ما اعتقاد و اخلاق پوشش و حجاب است، بعد از آن سطح و چگونگی پوشش و ارتباط ناهنجاری‌های اجتماعی جوانان با دینداری است.

موسوی محصول این پژوهش‌های را مایه سربلندی ایران دانست و اضافه کرد: بالای ۹۹.۵ درصد از ۱۸ هزار نفری که مورد پژوهش قرار گرفته‌اند اعتقاد به پوشش داشته‌اند.

وی ۸۵ درصد از حجاب جوانان کشور را قابل قبول اسلام و قرآن برشمرد و تصریح کرد: ۱۲ تا عکس با پوشش‌های متفاوت به ۱۸ هزار نفر نشان داده‌ شده است و با دقت فراوان برسی شده تا این آمار به دست آمده است.

سازمان تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر