کد خبر: 88469 A

استاندار سیستان و بلوچستان:

باید به زودی تصمیم گرفته شود تا 200 کارگری که رزق و روزی آنها بریده شده تکلیفشان مشخص شود

ایلنا: استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در بازارچه مرزی گمشاد مشکل داریم، گفت: باید گمرگ، مرزبانی و فرمانداری کمک کنند و این بازارچه را مجدد بازگشایی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حاتم نارویی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن بیان مطلب بالا اظهار کرد: فرصت دارد می‌گذرد و کارخانه سیمان سیستان در حال ورشکسته شدن است.

وی با بیان اینکه اگر استان درست مدیریت شود به کشور نیز می‌تواند کمک کند، افزود: آقای فرماندار برای شما هزینه کرده است و شما باید پاسخ گو باشید.

رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان به بیکاری بیش از ۲۰۰ کارگر و راننده اشاره کرد و ابراز داشت: باید به زودی تصمیم گرفته شود تا ۲۰۰ کارگری که رزق و روزی آن‌ها بریده شده تکلیفشان مشخص شود، این بازارچه برای ما فرصت است و باید در زود‌ترین زمان ممکن بازگشایی شود.

مدیرکل بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان نیز در ادامه جلسه با اشاره بر اینکه آنچه واقعیت گذشته است بدنبال آن نخواهیم بود، گفت: یک اشکالی پیش آمده و باید پذیرفت، حالا این اشکال از سوی هر کس که رخ داده است، بازارچه آمادگی دارد از همین امشب یا فردا بر اساس توانمندی‌های خود فعالیت خود را از سر بگیرد

ابراهیم افرازه ادامه داد: زیبنده این نیست که ۱۳۰ کارگر و تعداد زیادی هم راننده بیکار باشند، مرزبانی نواقص را اعلام کند و ما هم به تدریج آن‌ها را حل خواهیم کرد

وی تنها منفعت بازارچه گمشاد را از آن مردم دانست و تصریح کرد: اگر این بازارچه راه بیافتد مردم منتفع می‌شوند حالا به مرور زمان ما نواقص را هم رفع می‌کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر