کد خبر: 33964 A

نایب رئیس اتحادیه چایکاران شمال:

مطالبات چایکاران تا به امروز پرداخت نشده است. مسئولان دولتی وعده داده‌اند که تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری، طلب ۲۸/۵میلیارد تومانی آنان پرداخت شود.

نایب رئیس اتحادیه چایکاران شمال کشور ضمن تاکید بر عدم پرداخت مطالبات چایکاران تا به امروز، از وعدهٔ مسئولان دولتی برای پرداخت طلب ۲۸/۵ میلیارد تومانی آنان تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری خبر داد.

پرویز شعبانی در این باره به ایلنا گفت: مطالبات چایکاران تا به امروز پرداخت نشده است. مسئولان دولتی وعده داده‌اند که تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری، طلب ۲۸/۵میلیارد تومانی آنان پرداخت شود.

وی با اشاره به تفاهم نامهٔ میان مدیرعامل شرکت صدرا و رئیس سازمان چای ادامه داد: شرکت صدرا متعلق به سپاه پاسداران است که کلیهٔ دارایی‌های شرکت داماش گیلان (پگاه سابق) را خریداری کرده است. مطایق این تفاهم نامه، سازمان چای در قبال پرداخت معوقات چایکاران از سوی شرکت صدرا، حدود ۵۰ هزار تن حواله چای خشک به این شرکت تحویل می‌دهد.

نایب رئیس اتحادیه چایکاران شمال کشور در پایان اظهار داشت: به نظر می‌رسد این روند در سال بعد نیز ادامه داشته باشد و شرکت صدرا بخواهد سال بعد هم تمام حواله‌های چای خشک را خریداری کند.

چایکاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر