کد خبر: 9813 A

مدیر آمورش و پرورش كاشان:

كمك در تجهیز مدرسه به فناوری های مدرن، برگزاری كلاس های فوق برنامه و تقویت بنیه علمی دانش آموزان و جذب مشاركت های مردمی از شاخص های همكاری انجمن های اولیا و مربیان بوده است

ایلنا- كاشان: مدیر آموزش و پرورش كاشان از آغاز انتخابات انجمن اولیا و مربیان در مدرسه های ابتدایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا در كاشان "حسین حنطه ای"  در گفت و گو با خبرنگار ان افزود: انتخابات انجمن های اولیا و مربیان از امروز به مدت سه روز به ترتیب در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی ومتوسطه برگزار می شود.

به گفته وی، در انتخابات انجمن های اولیا و مربیان سال جاری به ازای هر 300 دانش‌آموز،‌ چهارنفر عضو اصلی و سه نفر علی‌البدل از اولیا با رأی‌گیری انتخاب می‌شوند.

وی اظهار د اشت: كمك در تجهیز مدرسه به فناوری های مدرن، برگزاری كلاس های فوق برنامه و تقویت بنیه علمی دانش آموزان و جذب مشاركت های مردمی از شاخص های همكاری انجمن های اولیا و مربیان بوده است.

به گفته وی، استفاده از كمك های معنوی اولیا از مهمترین هدفه های تشكیل انجمن های اولیا و مربیان در مدرسه ها است.

وی تصریح كرد: نوع نگرش مدیران و نحوه ارتباط با اولیا در استفاده از میزان مشاركت آنها تاثیر بسزایی در رشد كمی و كیفی دانش آموزان دارد و اگر پیشنهادهای انجمن اولیا و مربیان را برای ارتقای سطح علمی، آموزشی و پرورشی مدارس خود درنظر بگیرند، روند مدیریت مدرسه بهبود می یابد.

وی تاكید كرد: مطالبات و طرحهای اعضای انجمن های اولیا و مربیان به منزله دخالت در امور داخلی مدرسه نیست و حاکم شدن فضای تشریک مساعی، همت وتلاش، روحیه مثبت سازمانی مدارس، همکاری برای رسیدن به اهداف تربیتی و آموزشی است.

مدیر آموزش و پرورش كاشان گفت: در سال تحصیلی گذشته 15 انجمن اولیا و مربیان مدرسه های این شهرستان رتبه های برتر كشوری و استانی را بدست آوردند.

حنطه ای افزود: كسب شش رتبه برتر كشوری و نه رتبه برتر استانی حاصل همكاری و تلاش مدیران و اولیا دانش آموزان درمدرسه های كاشان بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر