کد خبر: 1004 A

اگر قرار بر این باشد كه سهمیه ای تغییر كند اواخر ماه در جدول ابلاغ می شود كه تا این لحظه هیچگونه ابلاغی مبنی بر افزودن 30 لیتر بنزین مخابره نشده است.

یك منبع آگاه در شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: طراحی سامانه هوشمند سوخت به نوعی است كه تنها در اول هر ماه قادر به شارژ كارت‌های سوخت بوده و تا به این لحظه هیچ ابلاغیه‌ای مبنی بر افزودن 30 لیتر اضافه بر 60 لیتر ماهیانه به كارت های سوخت ابلاغ نشده است.

به گزارش ایلنا به نقل از باشگاه خبرنگاران،یك منبع آگاه در شركت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا به این لحظه هیچگونه ابلاغیه‌ای مبنی بر واریز 30 لیتر بنزین اضافه بر 60 لیتر ماهانه به شركت ملی پخش ارایه نشده است.
وی در مورد طراحی سامانه هوشمند سوخت مبنی بر شارژ 2 مرتبه بنزین در طول یك ماه نیز گفت: سامانه هوشمند سوخت طبق جدول سهمیه در تاریخ صفر ماه روز اول شمسی طراحی شده است و پس از آن سهمیه‌های سوخت به كارت‌های هوشمند واریز می شود.
این مقام مسئول افزود: معمولا اگر قرار بر این باشد كه سهمیه ای تغییر كند اواخر ماه در جدول ابلاغ می شود كه تا این لظحه هیچگونه ابلاغی مبنی بر افزودن 30 لیتر بنزین مخابره نشده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر