کد خبر: 187996 A

باید بچه‌ها را سرحال بیاوریم؛

دو هفته حساس پیش رو داریم. باید در این دو هفته شرایط بچه‌ها را حفظ کنیم و البته تمرینات سرعتی و رفلکسی را ادامه می‌دهیم.

مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنامه‌های بدنسازی را تکمیل کردیم. در این دو هفته باید بچه‌ها را سر حال بیاوریم تا لیگ را با قدرت شروع کنیم.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مولایی افزود: در ترکیه اردوی خوبی داشتیم و برنامه‌هایی که مد نظر داشتیم به مرحله اجرا در آمد. در حال حاضر برنامه بدنسازی تکمیل شده است. البته دو هفته حساس پیش رو داریم. باید در این دو هفته شرایط بچه‌ها را حفظ کنیم و البته تمرینات سرعتی و رفلکسی را ادامه می‌دهیم.

وی اضافه کرد: فردا(دوشنبه) دو جلسه تمرین داریم، ولی احتمالا تمرینات به روزی یک جلسه کاهش می‌یابد. برنامه ما در این دو هفته آن است که بچه‌ها را سر حال بیاوریم تا لیگ را با قدرت شروع کنند.

بدنساز پرسپولیس خاطرنشان کرد: یک تست بدنی هم در این مدت خواهیم داشت. با توجه به اینکه یک بازی دوستانه هم داریم و قرار است با علی دایی صحبت کنم تا برای این تست برنامه‌ریزی شود. هدف این است که میزان پیشرفت بچه‌ها را بسنجیم و ببینیم سطح بدنی هر یک در چه وضعیتی قرار دارد.

بازی پرسپولیس ترکیه علی دایی فوتبال پرسپولیس مد بچه تست تکمیل بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر