کد خبر: 192975 A

هفته دوم لیگ برتر فوتبال؛

تیم فوتبال سپاهان با برتری بر گسترش فولاد تبریز همچنان در صدر جدول رقابت های لیگ برتر ماند تا شاگردان کرانچار نشان دهند این فصل مدعی جدی قهرمانی هستند.

تیم فوتبال سپاهان با برتری بر گسترش فولاد تبریز همچنان در صدر جدول رقابت های لیگ برتر ماند تا شاگردان کرانچار نشان دهند این فصل مدعی جدی قهرمانی هستند.

به گزارش ایلنا، در روز نخست از هفته دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸ با قضاوت بابک وسیله بر در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز تیم فوتبال گسترش فولاد میزبان سپاهان اصفهان بود که این دیدار با ۲ گل دقیقه ۳۰ محمدرضا خلعتبری و دقیقه ۶۵ لوسیانو پری یرا به سود زردپوشان اصفهانی به پایان رسید تا شاگردان کرانچار با دست پر تبریز را ترک کنند و با کسب دومین پیروزی ۶ امتیازی شده و همچنان صدر جدول لیگ برتر را به خود اختصاص دهند.

همچنین در دیدار همزمان تیم فوتبال نفت تهران به مصاف راه آهن رفت که این بازی در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود لوکوموتیورانان به پایان رسید تا شاگردان استیلی بعد از شکست هفته تخست مقابل استقلال جبران مافات کرده و نخستین ۳ امتیاز خود را جشن بگیرند.

در این دیدار ابتدا رامین رضائیان در دقیقه ۷۹ برای راه آهن گلزنی کرد ولی در دقیقه ۹۰ علی قربانی موفق شد این گل را پاسخ دهد ولی این پایان کار نبود چراکه در وقت های اضافه چهارم سیدامین منوچهری موفق شد گل برتری را نیز به ثمر برساند تا ۳ امتیاز این بازی به حساب راه آهنی ها ریخته شود.

برنامهادامه این رقابت ها که فردا جمعه برگزار خواهد شد به این شرح است:

جمعه ۱۷ / ۵ / ۹۳

* ذوب‌آهن - تراکتورسازی ساعت ۱۹:۲۵ - ورزشگاه فولادشهر اصفهان

قاسم واحدی – حسن ظهیری – علیرضا کناری – جواد شرفی – ناظر: مسعود مرادی

* نفت مسجدسلیمان - پدیده - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی

موعود بنیادی فرد – قهرمان نجفی – محمد راهی – امید سعیدفر – سعید بطحایی

* ملوان بندرانزلی - صبای قم - ساعت ۱۸ - ورزشگاه تختی انزلی

شاهین حاج بابایی – رحیم شاهین – ایوب غلامزاده – سعید رحیمی مقدم – ناظر: نادر جعفری

* استقلال تهران - استقلال خوزستان - ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه آزادی

مهدی سیدعلی – آرمان اسعدی – مهدی عالیقدر – محمد ملکی – ناظر: اسماعیل صفیری

استقلال بازی جدول ذوب آهن رقابت های لیگ برتر فوتبال فولاد لیگ برتر فوتبال منوچهری تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر