کد خبر: 193160 A

جشنواره گل پدیده در مسجد سلیمان؛

استقلال با این برد ۶ امتیازی شد و در کنار سپاهان در جایگاه دوم جدول قرار گرفت. استقلال خوزستان نیز با با همان یک امتیاز هفته نخست در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

تیم استقلال موفق شد با تک گل دقایق پایانی شهباززاده دومین برد خود را در هفته دوم لیگ برتر جشن بگیرد.

به گزارش ایلنا، در روز دوم از هفته دوم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی تیم های استقلال و استقلال خوزستان با قضاوت مهدی سیدعلی و با یک دقیقه سکوت به یاد شهدای غزه رودرروی هم صف آرایی کردند که این بازی در پایان با تک گل سجاد شهباززادهدر وقت های اضافی بازی به سود شاگردان قلعه نویی به پایان رسید تا بازیکن فصل گذشته سایپا به داد ژنرال و تیمش برسد.

البته سیف اللهی بازیکن استقلال خوزستان در این نیمه ۳ موقعیت خیلی خوب را بدست آورد تا دروازه فروزان را باز کند ولی این مهاجم جوان با بی دقتی این موقعیت ها را یکی پس از دیگری از دست داد.

مهترین اتفاق بازی در دقیقه ۳۷ بازی رخ داد که سید علی داور این دیدار بر روی خطای موسی کولیبالی مدافع اهل مالی خوزستانی ها بر روی جاسم کرار خطای پنالتی به سود آبی های تهرانی اعلام کرد که آرش برهانی پشت این توپ ایستاد و در عین ناباوری توپ را به بیرون زد تا آه از نهاد ژنرال و نیمکت استقلال بلند شود.

در نیمه دوم باز هم شاهد بازی کسل کننده از سوی هر دو تیم بودیم و در حالیکه بازی در وقت های قانونی ۹۰ دقیقه به پایان رسیده بود بر روی پاس خوب رمضانی، سجاد شهباززاده موفق شد با شوتی محکم در درون محوطه جریمه دروازه اهوازی ها را باز کند تا برگ برنده تیم ژنرال باشد.

استقلال با این برد ۶ امتیازی شد و در کنار سپاهان در جایگاه دوم جدول قرار گرفت. استقلال خوزستان نیز با با همان یک امتیاز هفته نخست در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

همچنین در یکی دیگر ایز دیدارهای عصر امروز تیم فوتبال پدیده مشهد موفق شد مقابل مسجد سلیمانی ها جشنواره گل به راه بیندازد و با ۳ گل به برتری برسد تا نخستین برد خود را در تاریخ لیگ برتر جشن بگیرند. پدیده با این پیروزی ۴ امتیازی شد و خود را تا رده چهارم جدول لیگ برتر بالا کشید تا یکی از تیم های شگفتی ساز ابتدای فصل لقب بگیرد.

در دیگر دیدار عصر امروز ذوب اهن در فولادشهر از پس تراکتورسازان تبریزی بر نیامد تا دو تیم فقط یک امتیاز از این دیدار را کسب کنند. تراکتورازان با این یک امتیاز با ۴ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفت و ذوبی ها هم با یک امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

در نخستین بازی امروز نیز ملوان و صبا در ورزشگاه تختی انزلی بدون گل به تساوی رضایت دادند.

در سایر دیدارهای برگزار شده روز دوم نیز نتایج زیر رقم خورده است:

نفت‌مسجد‌سلیمان(صفر) - پدیده مشهد(۳)

گل: یونس شاکری(۲۵) اکبر صادقی(۷۳) و رضا عنایتی(۸۳)

ذوب آهن اصفهان(صفر) - تراکتورسازی تبریز(صفر)

ملوان انزلی(صفر) - صبای قم(صفر)

هفته دوم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر