کد خبر: 193166 A

هفته دوم لیگ برتر فوتبال؛

با این تساوی صبای قم با ۴ امتیاز در رده دوم جدول ایستاد و ملوانان نیز با ۲ امتیاز از ۲ تساوی در جایگاه هستم جدول قرار گرفتند.

ایلنا: دیدار دو تیم ملوان انزلی و صبای قم در هفته دوم چهادهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این بازی از ساعت ۱۸ امروز جمعه به قضاوت شاهین حاج بابایی در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شده بود که ملوانی ها با ترکیب ایمان صادقی،، سعید یوسف زاده، نیما دلاوری، مازیار زارع، محسن یوسفی، علیرضا رمضانی، حسن جعفری، هادی یعقوبی و احمد آهی، مهرداد اولادی و جلال رافخایی به بازی آمده بودند، در حالی که ترکیب تیم عبدالصمد مرفاوی را مهرداد طهماسبی، پیروز قربانی، هادی شکوری، محسن بیات، امید قربانی، روزبه چشمی، سید احمد مهدی زاده، ابوالفضل ابراهیمی، ایوب کلانتری، احمد حسن زاده و جلال الدین علی محمدی تشکیل داده بودند.

اولین موقعیت این دیدار دقیقه ۵ نصیب صبایی ها شد و مهدی زاده ای که در موقعیت تک به تک قرار داشت نتوانست دروازه صادقی را باز کند.

دقیقه هشت ایوب کلانتری توپی را به محوطه ملوان فرستاد که مهاجمین صبا نتوانستند از این توپ نهایت استفاده را کنند.

در ادامه بازی هر دو تیم صاحب موقعیت های زیادی شدند و ملوانی ها سهم بیشتری داشتند که نمایش خوب طهماسبی و مدافعان صبا مانع عبور توپ از خط دروازه آن ها شد.

امید قربانی و سید احمد مهدی زاده از صبا و مهرداد اولادی، ابوالحسن جعفری، مهیار زحمتکش و نیما دلاوری از ملوان در این دیدار با کارت زرد داور رو به رو شدند.

مرفاوی سه تعویض مقابل ملوان انجام داد که آمبونو آچیله، حسین بادامکی و مسعود حق جو به ترتیب جایگزین مهدی زاده، کلانتری و حسن زاده شدند که ایراندوست نیز با همین تعداد تغییر در ترکیب تیمش رضا اعتمادی، عزیز معبودی و مهیار زحمتکش را جایگزین محسن یوسفی، مهرداد اولادی و مازیار زارع کرد.

با این تساوی صبای قم با ۴ امتیاز در رده دوم جدول ایستاد و ملوانان نیز با ۲ امتیاز از ۲ تساوی در جایگاه هستم جدول قرار گرفتند.

بازی تساوی بدون گل جدول صبای قم لیگ برتر فوتبال لیگ برتر فوتبال کشور دوم صفر ملوان صبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر