کد خبر: 195238 A

هفته سوم لیگ برتر فوتبال؛

نماینده فوتبال مشهد در لیگ برتر مقابل صبای قم با تساوی یک بر یک متوقف شد ولی بخت با مرفاوی و تیمش یار بود که در وقت های اضافه گل مساوی را به ثمر رساندند.

نماینده فوتبال مشهد در لیگ برتر مقابل صبای قم با تساوی یک بر یک متوقف شد ولی بخت با مرفاوی و تیمش یار بود که در وقت های اضافه گل مساوی را به ثمر رساندند.

به گزارش ایلنا، در نخستین دیدار از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد تیم های پدیده و صبای قم به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار پر افت و خیز، دو تیم علیرغم موقعیت های مختلفی که داشتند بدون گل به رختکن رفتند تا مرزبان و مرفاوی با تدابیر تازه به ۴۵ دقیقه دوم قدم بگذارند.

در نیمه دوم هم دو تیم دارای موقعیت های نصفه و نیمه ای شدند که البته قفل دروازه تا دقیقه ۷۵ که تک گل پدیده از راه رسید، بسته ماند ولی خطای هند قربانی بازیکن صبا باعثشد تا داور این دیدار به سود مشهدی ها اعلام پنالتی کند که رضا عنایتی پشت توپ ایستاد و بر خلاف حرکت سنگربان قمی ها توپ را به گل بدل کرد. این دومین گل آقای گل سابق لیگ برتر برای تیم شهرش بود تا نشان دهد وزنه ای قابل اتکا بر مرزبان و مشهدی ها در فصل چهاردهم لیگ برتر است.

البته در دقایق پایانی بازی و ۷ دقیقه اضافه که داور اعلام کرد صبایی ها موقعیت های خوبی داشتند تا بازی را به تساوی بکشند و روی یکی از این موقعیت ها که ضربه ایستگاهی بود احمد حسن زاده موفق شد در دقیقه ۹۷ دروازه سنگربان ذخیره پدیده را که به جای روشنگر به میدان آمده بود باز کند تا کار دو تیم به تساوی کشیده شود و صبا و صمد از یک شکست فرار کنند.

اکبر صادقی و میلان جووانوویچ از پدیده و ایوب کلانتری و حسین بادامکی از صبای قم از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند. همچنین از اتفاقات این دیدار مصدومیت شدید روشنگر سنگربام پدیده بود که جای خود را به دروازه بان ذخیره این تیم داد.

با این نتیجه پدیده با ۵ امتیاز در جایگاه سوم جدول لیگ برتر قرار گرفت و صبای قم نیز با همان ۴ امتیاز در رده چهارم ایستاد.

صبای قم تیم پدیده مشهد علیرضا مرزبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر