کد خبر: 199748 A

هفته ششم لیگ برتر فوتبال؛

تراکتورسازان تبریزی با ۳ گل بر تیم تازه وارد نفت مسجد سلیمان غلبه کردند تا برتری پر گل دیگری را جشن بگیرند.

تراکتورسازان تبریزی با ۳ گل بر تیم تازه وارد نفت مسجد سلیمان غلبه کردند تا برتری پر گل دیگری را جشن بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در نخستین روز از هفته ششم لیگ برتر باشگاه های ایران، از ساعت ۱۸ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خانه میزبان نفت مسجد سلیمان بود که موفق شد مهمان خود را با ۳ گل از پیش رو بردارد تا یک بار دیگر شادی را به اردوگاه پر شورها تقدیم کند.

در این دیدار محسن دلیر در دقایق۱۸ و ۸۸ و نریمان جهان در دقیقه ۷۶ برای تراکتورسازان تبریزی گلزنی کردند تا شاگردان رسول خطیبی بعد از پیروزی ۴ گله بر صبای قم، این بار نیز پیروزی پر گل دیگری را در خانه جشن بگیرند. نفتی ها از دقیقه ۳۴ با اخراج حامد محمودی ۱۰ نفره کار را دنبال کردند.

تراکتورسازی با این برد ۱۳ امتیازی شد و پس از استقلال ۱۵ امتیازی در رده دوم جدول جای گرفت. نفت مسجد سلیمان نیز با ۳ امتیاز از ۶ بازی در رده پانزدهم جدول قرار گرفته است.

همچنین در دیگر دیدار همزمان تیم فوتبال پیکان تهران مقابل نفت تهران صف آرایی کرد که جدال همشهری ها بدون گل به پایان رسید تا سهم هر یک از دو تیم فقط یک امتیاز باشد.

با این تساوی تیم نفت تهران با ۸ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و پیکان هم با یک امتیاز این دیدار ۳ امتیازی شد و با دو پله صعود به رده چهاردهم جدول صعود کرد.

تراکتورسازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر