کد خبر: 201008 A

روزی که آمدم می‌دانستم کجا آمده‌ام؛

هواداران از قیمت بلیت‌ها هم مقداری دلخوری دارند. متاسفانه الان شرایط خیلی خوبی ندارند مردم و پرداخت این قیمت بلیت شاید خیلی سخت باشد.

دروازه بان استقلال با تشریح شرایطش می گوید با حضور هواداران در استادیوم، او با روحیه بیشتری درون دروازه می ایستد.

به گزارش ایلنا، محسن فروزان گفت: از روزی که قرار داد خودم را ثبت کردم تا به امروز سیر صعودی داشتم و هر روز از روز گذشته بهتر می‌شوم و شرایط بدنی بهتری پیدا می‌کنم. تمرینات خوب بوستانی و تمرینات اختصاصی خودم طی ۳ ماه گذشته کمک کرده تا بتوانم این روند صعودی را حفظ کنم. روزی که به استقلال آمدم می‌دانستم به کجا آمده‌ام و برای اینکه بتوانم شرایط خوبی داشته باشم در این مدت تمرینات اختصاصی خودم را پیگیری می کنم.

وی تاکید کرد: روزی که به استقلال آمدم می‌دانستم در چه باشگاهی پا می‌گذارم. استقلال خانواده بزرگی است و همه جای دنیا ایرانی‌ها اخبار این تیم را پیگری می‌کنند. خیلی خوشحالم امیر قلعه‌نویی این فرصت را به من داد تا به تیم محبوب خودم بیام و خوشحالم که الان شرایط خوبی در تیم دارم.

فروزان در ادامه متذکر شد: هواداران استقلال در این مدت بی‌نهایت به من لطف داشتند و همیشه و همه جا از من حمایت کردند و مهمترین دلیل آن این است که می‌دانند کسی درون دروازه استقلال ایستاده که هم‌خون خودشان است و از جنس هواداران استقلال است. من یک استقلالی ۱۰ آتیشه هستم و از زمان کودکی این باشگاه و تیم را دوست داشتم. خیلی خوشحالم امروز این جایگاه را دارم و عشق هواداران و عضوی از خانواده استقلال بودن با ارزش‌ترین چیزی است که در زندگی خودم دارم.

وی همچنین اضافه کرد: من در سال‌های قبل هر زمان به تهران می‌آمدم ورزشگاه پر بود و هواداران استقلال شرایط سختی را برای حریفان ایجاد می‌کردند. خیلی دوست دارم هر بازی حداقل ۶۰ - ۷۰ هزار هوادار در ورزشگاه‌حاضر باشد. محسن فروزان با آمدن هواداران به ورزشگاه خیلی سرحال‌تر می‌شود و با روحیه بهتری درون دروازه قرار می‌گیرد. ای‌کاش برای هواداران ما که از دسته‌ای از آنها از قشر پایین هستند جانشینی برای بلیت الکترونیکی تهیه کنند. البته هواداران از قیمت بلیت‌ها هم مقداری دلخوری دارند. متاسفانه الان شرایط خیلی خوبی ندارند مردم و پرداخت این قیمت بلیت شاید خیلی سخت باشد.

وی در مورد حضور در تیم ملی نیز گفت: من همواره دو هدف داشتم. اولین هدف من پوشیدن پیراهن استقلال و ارائه نمایش‌های خوب و تماشاگرپسند است و دومین هدف من رسیدن به پیراهن تیم ملی است. من پیراهن شماره یک تیم ملی را می‌خواهم و در راه رسیدن به این پیراهن از رقابت با هیچ‌کس نمی‌ترسم زیرا به توانایی‌های خودم ایمان دارم و می‌خواهم در ترکیب تیم ملی حاضر شوم

فروزان در پایان درباره بازی با نفت مسجد سلیمان نیز به سایت باشگاه یادآور شد: پنج‌شنبه یک بازی سخت با تیم خوب و جوان نفت داریم. مطمئنم این تیم در شهر خودش حریف بسیار سختی برای همه تیم‌ها است و هیچ تیمی در مسجد سلیمان دیدار آسانی نخواهد داشت. ما ۳ امتیاز این بازی را می‌خواهیم، زیرا استقلال این فصل تنها به قهرمانی فکر می کند و تیم‌های دیگر باید به فکر عناوین دیگر باشند. البته تا آخر فصل اتفاقات زیادی می‌افتد، اما مجموعه استقلال امسال برای قهرمانی به مسابقات وارد شده است.

محسن فروزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر