کد خبر: 201663 A

هفته هفتم لیگ برتر فوتبال؛

پیکان تازه به لیگ برتر آمده و استرس اینکه مبادا به لیگ یک سقوط کند همیشه روی بازیکنان وجود دارد. البته بازیکنان ما نیاز به هماهنگی دارند و به همین دلیل است که روند خوبی را در بازی‌های گذشته نداشتیم.

سرمربی تیم پیکان گفت: در هفته گذشته روی مشکل گلزنی‌مان کار کردیم و امیدوارم از این هفته روی نوار پیروزی قرار بگیریم.

به گزارش ایلنا، منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: من ابتدا ولادت امام رضا(ع) خدمت مسلمانان جهان مخصوصا ایرانی‌های عزیز تبریک می‌گویم. البته نباید پیروزی‌هایی که در چند روز گذشته والیبالیست‌ها به دست آوردند را نادیده بگیریم. من این پیروزی را هم خدمت مردم ایران تبریک می‌گویم.

وی در مورد دیدار برابر فولاد خوزستان افزود: ما فردا مقابل تیمی بازی داریم که فوتبال را خوب و زیبا بازی می‌کند. این تیم نشان داده در بیرون از خانه هم فوتبال هجومی ارائه می‌دهد. ما با فولاد در یک نقطه مشترک هستیم آن هم این است که پنالتی فولاد به گل تبدیل نمی‌شود و برای ما پنالتی نمی‌گیرند. البته بازیکنان ما باانگیزه کار می‌کنند و سعی می‌کنند نتایج خوبی را بگیرند.

وی در ادامه به مشکل گلزنی تیمش اشاره کرد و گفت: ‌در هفته گذشته روی این مشکل کار کردیم و بر این باور هستیم که می‌توانیم این مشکل را حل کنیم. چندین بار در مصاحبه‌هایم گفته‌ام پیکان تازه به لیگ برتر آمده و استرس اینکه مبادا به لیگ یک سقوط کند همیشه روی بازیکنان وجود دارد. البته بازیکنان ما نیاز به هماهنگی دارند و به همین دلیل است که روند خوبی را در بازی‌های گذشته نداشتیم.

وی ادامه داد: خیلی از تیم‌ها مانند استقلال و سپاهان تغییرات کمتری را داشته‌اند اما ما سعی می‌کنیم با تغییراتی که در زمین می‌دهیم، روند بهتری را طی کنیم.

ابراهیم‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: برای بازی فردا بازیکن مصدوم و محرومی نداریم و امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

استرس امام رضا بازی جهان زمین فولاد لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مردم ایران مسلمانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر