کد خبر: 202877 A

مهدی تاج اعلام کرد؛

بنابر اعلام مهدی تاج تا زمانی که وضعیت کارت پایان خدمت این بازیکنان از سوی مراجع قانونی مشخص نشود، این بازیکنان حق همراهی تیم های باشگاهی شان را نخواهند داشت.

رئیس سازمان لیگ برتر اسامی ۱۰ بازیکن لیگ برتر که دارای کارت های پایان خدمت جعلی هستند را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از سوی مهدی تاج اسامی ۱۰ بازیکن لیگ برتر فوتبال که کارت های پایان خدمت آنها جعلی بوده با هماهنگی سازمان نظام وظیفه اعلام شد. سازمان نظام وظیفه اعلام کرده کارت پایان خدمت این نفرات باطل شده است.

بر این اساس اسامی این بازیکنان به این شرح است:
علیرضا ابراهیمی، علی پورخسروانی، سینا عشوری، مهدی محمدزاده، محمد حسین مهرآزما، حامد زمانی، آرمان شهداد نژاد، رضا طاهری، فرهاد سالاری پور و مهران عیسی پور.

بنابر اعلام مهدی تاج با بازیکنان متخلف بطور جدی برخورد خواهد شد و تا زمانی که وضعیت کارت پایان خدمت انها از سوی مراجع انتظامی مشخص نشود، این بازیکنان حق همراهی تیم های باشگاهی شان را نخواهند داشت.

پیش از این هم اسامی سعید حلافی، بختیار رحمانی و حسین ماهینی به عنوان بازیکنانی که کارت پایان خدمت آنها با مشکل روبروست اعلام شده بود.

این اسامی در حالی منتشر شده است که به گفته بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، از زمان اعلام اسامی، بازیکنان یاد شده حق شرکت در مسابقات را ندارند و کارت بازی آنها نیز ابطال می‌شود.

بازی سازمان لیگ لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مهدی تاج نظام وظیفه کارت پایان بازیکنان خدمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر