کد خبر: 203727 A

آماده ام از نفت مسجد سلیمان بروم؛

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: برخلاف تفکراتی که در مورد شرایط بحرانی پرسپولیس وجود دارد، من معتقدم که این تیم فردا روحیه و انگیزه بالایی خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به اینکه تغییرات ایجاد شده در تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای سرخپوشان شوک مثبتی است، گفت: عصر جمعه دیدار بسیار نفس گیری با شاگردان حمید درخشان خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، مجید باقری نیا ظهر امروز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پرسپولیس تهران و نفت مسجدسلیمان، تصریح کرد: برای تیمی که به تازگی از دسته اول به لیگ برتر صعود کرده است، تمامی دیدارها دشوار خواهد بود. برخلاف تفکراتی که در مورد شرایط بحرانی پرسپولیس وجود دارد، من معتقدم که این تیم فردا روحیه و انگیزه بالایی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تیم های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس پتانسیل بالایی دارند، گفت: می خواهیم بازی زیبایی را در ورزشگاه آزادی به نمایش بگذاریم و با امتیاز تهران را ترک کنیم.

باقری نیا در خصوص مشکلات تیمش گفت: تیم های دیگر مشکلات ما را ندارند و مدام پرسیده می شود چرا تیم خوبی بسته نشده است. بازیکنان به دلیل کمبود قراردادهای ما و دور افتاده بودن شهر حاضر نشدند به نفت بپیوندند.

وی با بیان اینکه به همین دلیل هفته گذشته از سمت خود استعفا داده است، ادامه داد: هر مربی دیگری که بتواند به نفت کمک کند بیاید تا من از تیم جدا شوم.

دیدار تیم های پرسپولیس تهران و نفت مسجدسلیمان از هفته هشتم لیگ برتر باشگاه های کشور عصر فردا(جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

بازی باشگاه های کشور پرسپولیس زیبایی فوتبال پرسپولیس لیگ برتر مسجد مشکلات نفت ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر