کد خبر: 203753 A

هواداران برایم سنگ تمام گذاشتند؛

فکر نمی کردم پس از ۶ سال، رو در روی تیمی که از ۷ سالگی درآن بزرگ شدم(استقلال) قرار بگیرم. از قلعه نویی که فضای دوستانه و خوبی برای من ایجاد کرد، تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: باید بتوانیم بازیکنان تیم نفت را مدیریت کنیم تا بازیکنان از فضای پیروزی مقابل استقلال خارج شوند و برای مصاف با نفت مسجد سلیمان به آمادگی لازم برسند.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان پس ازپیروزی ۲ بر صفر تیم نفت تهران مقابل استقلال درجمع خبرنگاران اظهارداشت: فکر نمی کردم پس از ۶ سال، رو در روی تیمی که از ۷ سالگی درآن بزرگ شدم(استقلال) قرار بگیرم. از قلعه نویی که فضای دوستانه و خوبی برای من ایجاد کرد، تشکر می کنم.

وی ادامه داد: همانطور که قبلا هم گفته ام، نصرالله عبداللهی، کاظم اولیایی، بهتاش فریبا و امیر قلعه نویی چهارنفری بودند که باعثشدند به تیم استقلال بیایم و اگر به این تیم نیامده بودم اکنون سرمربی نفت نبودم.

سرمربی تیم نفت تهران درباره حمایت هواردارن از خود گفت: در این بازی معنی یار دوازدهم را تجریه کردم و تا روزی که زنده باشم مدیون باشگاه نفت و مکتب باشگاه استقلال خواهم بود.

منصوریان اظهارداشت: استقلال دو توپ به تیرک دروازه نفت زد و ما هم دو موقعیت مطلوب داشتیم که به گل تبدیل شد. دست هواداران را می بوسم که دراین بازی برای من سنگ تمام گذاشتند و طوری برخورد کردند که از فضای نتیجه بازی دور شوم.

وی تصریح کرد: دوست نداریم درقامت تیمی باشیم که مقابل تیم های بزرگ خوب بازی می کند اما درمصاف با سایر تیم ها عملکرد ضعیفی دارد و این ضعف تیم نفت است.

وی ادامه داد: از بازیکنانم خواسته ام همان انگیره ای که در دیدار مقابل استقلال و سپاهان داشتند درمصاف با سایر تیم ها نیز داشته باشند.

استقلال استقلال و سپاهان امیر قلعه نویی بازی باشگاه استقلال علیرضا منصوریان قلعه نویی مسجد نفت نفت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر