کد خبر: 213496 A

تلاشم را بیشتر خواهم کرد؛

در بازی‌های لیگ در پست دفاع‌چپ برای استقلال به میدان می‌روم اما در این بازی با تصمیم کادر فنی یک خط جلوتر به میدان رفتم و توانستم در موقعیت مناسب قرار بگیرم و برای استقلال گلزنی کنم.

مدافع هافبک استقلال می‌‌گوید به توانایی‌های خود ایمان دارد و مطمئن است به تیم ملی دعوت می‌شود.

به گزارش ایلنا، یعقوب کریمی درباره شرایط اردوی ارمنستان گفت: اردوی بسیار خوبی داشتیم و تمرینات منظم و مطلوبی را پشت سر گذاشتیم. بازی تدرکاتی مناسبی نیز برگزار کردیم که کمک بسیاری به بازیکنان می کند تا در شرایط مسابقه بمانند.

وی در مورد بازی با شیراک اظهار کرد: شیراک تیم بسیار خوب و قدرتمندی است و بازیکنان با کیفیتی را در اختیار داشت و فوتبال خوبی را ارائه کردند. ما هم توانستیم بازی خوبی ارائه دهیم و هر چند غایبان زیادی داشتیم اما عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و حتی در دقایق پایانی می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم اما شانس با ما یار نبود.

او درباره گلزنی اش در این بازی افزود: در بازی‌های لیگ در پست دفاع‌چپ برای استقلال به میدان می‌روم اما در این بازی با تصمیم کادر فنی یک خط جلوتر به میدان رفتم و توانستم در موقعیت مناسب قرار بگیرم و برای استقلال گلزنی کنم.

هافبک مدافع استقلال درباره شانس خود برای حضور در اردوهای بعدی تیم ملی بیان کرد: من تمام سعی خود را می‌کنم و مطمئن هستم به تیم ملی دعوت خواهم شد، زیرا به خودم اطمینان دارم. تلاشم را بیشتر خواهم کرد و ان‌شاالله که بتوانم در اردوهای بعدی و در جام ملتها در کنار تیم ملی کشورم حضور داشته باشم.

کریمی در پایان و درباره بازی استقلال در جام حذفی برابر فولاد نوین اهواز گفت: یکی از بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و می‌دانیم بازی سختی در انتظار مااست. فولاد نوین اهواز تیم جوان و دونده‌ای است و دوندگی بالا بارزترین شاخصه این تیم است. ان‌شاالله بتوانیم این تیم را شکست دهیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

یعقوب کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر