کد خبر: 214534 A

انتقاد سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان از فدراسیون فوتیال؛

این درست نیست که فدارسیون، بازیکنان ما را ۲۴ ساعت قبل از بازی در اختیارمان قرار دهد.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: فدراسیون ۲۴ ساعت قبل از برگزاری بازی، ملی‌پوشان‌مان را در اختیار باشگاه قرار داد که تاکنون این موضوع را در زندگی فوتبالی‌ام ندیده‌ام.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، دراگان اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر فولاد مقابل پارسه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی و حذف از گردونه رقابت‌ها اظهار داشت: اول به تیم حریف تبریک می‌گویم که مقابل ما به برتری رسید. ما نباید در این بازی شکست می‌خوردیم، چون بهتر بودیم اما در رقابت‌های جام حذفی، همیشه این اتفاق رخ می‌دهد. من به بازیکنان گفتم که نباید تیم حریف را دست کم بگیرند و تمرکز خود را حفظ کنند.

وی ادامه داد: به دنبال بهانه نیستم، ما بد بازی کردیم و حق‌مان این بود که بازنده از میدان خارج شویم اما باید یک مطلبی بگویم؛ این درست نیست که فدارسیون بازیکنان ما را ۲۴ ساعت قبل از بازی در اختیارمان قرار دهد. ملی‌پوشان مان روز گذشته ساعت ۱۲ به تیم اضافه شدند و امروز ساعت ۱۴ بازی داشتیم. من این را بهانه نمی‌کنم اما در زندگی فوتبالی‌ام این اتفاق را ندیده بودم.

سرمربی فولاد گفت: ما دائم در ۱۸ قدم حریف بودیم به هر حال جام حذفی شرایط را دشوار می‌کند. آنها خودشان را بی‌مورد روی زمین می‌انداختند و این مسائل کار را دشوار می‌کرد.

اسکوچیچ در مورد اینکه آیا برای بازیکنان جریمه‌ای در نظر گرفته خواهد شد یا خیر، ‌گفت: باید در این مورد فکر کنیم. ممکن است جریمه‌ای در نظر بگیرند، اما هنوز در این مورد تصمیم‌گیری نکرده‌ایم. ما نمی‌توانیم اجازه دهیم به این راحتی مقابل چنین تیم‌های شکست بخوریم. اما مسابقات جام حذفی متفاوت است.

وی درباره صحبت‌هایش با داور مسابقه در پایان دیدار، یادآور شد: اتفاقاتی در این دیدار دیدم که تاکنون ندیده بودم. من در مورد پنالتی با داور صحبت کرده بودم هر چند در مورد درست و غلط بودن آن مطمئن نبودم، در مجموع به دنبال بهانه نیستم. شکست‌مان را به داوری مرتبط نمی‌دانم بلکه خودمان بد بازی کردیم.

باشگاه فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر