کد خبر: 218942 A

در نیم فصل به کسی جام نمی دهند؛

استقلال تیم بسیار خوبی است، اما نقطه ضعف‌هایی دارد که ما در هفته اخیر روی آن کار کردیم و امیدوارم با یک نمایش خوب پیروز میدان باشیم.

هافبک تیم فوتبال صبای‌قم عنوان داشت: مقابل استقلال گلزنی می‌کنم و به روند ابتدای فصلم ادامه می‌دهم.

ایوب کلانتری درخصوص بازی امروز تیمش با استقلال به خبرنگار ایلنا گفت: تمام تلاشمان را خواهیم کرد مقابل استقلال نتیجه بگیریم. نباید فراموش کنیم استقلال تیم بسیار خوبی است، اما نقطه ضعف‌هایی دارد که ما در هفته اخیر روی آن کار کردیم و امیدوارم با یک نمایش خوب پیروز میدان باشیم.

وی با بیان اینکه بازی‌های سختی تا این هفته پشت سر گذاشتیم، افزود: فکر می‌کنم هیچ کدام از حریفان ما قوی‌تر از سپاهان نبود که توانستیم یک امتیاز از آنها در اصفهان بگیریم. وقتی فعل خواستن را درک کنیم و بازیکنان تمرکز داشته باشند ادامه روند خوب‌مان تا پایان نیم فصل دور از دسترس نیست.

بازیکن صبا یادآورشد: ۹۰درصد تیم‌ها به طرز بازی یکدیگر آشنایی دارند و این کار را برای همه سخت خواهد کرد.

کلانتری تاثیر قرار گرفتن بین تیم‌های بالای جدول در نیم‌فصل را برای ادامه کار مفید دانسته و ابراز داشت: اگر تیمی در نیم‌فصل، اول شود به آن جام نمی‌دهند، ولی برای ادامه کار در لیگ شرایط را بهتر می‌کند و می‌توان با روحیه بهتری به استقبال مسابقات رفت. ما بازیکنان تلاشمان را خواهیم کرد جزو ۶ تیم اول باقی بمانیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا یک باره روند گلزنی‌اش در ابتدای فصل قطع شد، گفت: مقابل استقلال گلزنی می‌کنم و به آن دوران بر می‌گردم.

لیگ برتر استقلال تهران صبای قم ایوب کلانتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر