کد خبر: 219095 A

لیگ‌برتر فوتبال در ایستگاه سیزدهم؛

تیم فوتبال راه‌آهن موفق شد با دو گلاز سد سایپا در کرج عبور کند تا به وضعیت خود در جدول تا حدودی سر و سامان بدهد.

تیم فوتبال راه‌آهن موفق شد با دو گل و البته درخشش امیر عابدزاده از سد سایپا در کرج عبور کند تا به وضعیت خود در جدول تا حدودی سر و سامان بدهد.

به گزارش ایلنا، در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر تیم‌های سایپا و راه آهن از ساعت۱۶:۴۰ در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که شاگردان استیلی موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد سایپا عبور کنند.

در این دیدار که به قضاوت محمدرضا اکبریان با کمک رضا سخندان و مهدی الوندی برگزار شد علی علیپور در دقیقه ۳ و رضا خالقی‌فر در دقیقه ۵۲ برای راه آهن گلزنی کردند و پویا نزهتی در دقیقه ۱۲ تک گل سایپا را به ثمر رساند. درخشش امیر عابدزاده در این دیدار باعثشد راه‌آهن و استیلی ۳ امتیاز شیرین را در کرج به چنگ بیاورند تا با ۱۵ امتیاز به رده یازدهم جدول برسند. امیر عابدزاده در این بازی یک پنالتی سایپایی‌ها را مهار کرد و پنالتی دیگر هم توسط بازیکن این تیم به خارج از چارچوب زده شد. سایپا نیز با این شکست همچنان با ۱۹ امتیاز در جایگاه هفتم جدول است.

همچنین سیامک کوهنورد، محمد ستاری، بهادر عبدی و میلاد محمدی از راه آهن و علی علیزاده، بابک حاتمی و ابراهیم شکوری از سایپا از داور این دیدار کارت زدر گرفتند

ترکیب سایپا:محمدرضا اخباری، مهدی ترابی، ابراهیم شکوری، مجید ایوبی، وحید محمدزاده، بابک حاتمی، محمد نزهتی، حامد شیری، کاوه رضایی، میلاد میداودی(سیدصالحی) و علی علیزاده(ابراهیم صادقی)

ترکیب راه‌آهن:امیر عابدزاده، حامد نورمحمدی، محسن ایران نژاد، رامین رضائیان، میلاد محمدی، سیامک کوهنورد(امین منوچهری)، محمد ستاری، محمد حسین پور، رضا خالقی فر(۹۰ شیری)، بهادر عبدی(آبشک) و علی علیپور

نتیجه و برنامه دیدارهای عصر امروز لیگ برتر به این شرح است:

نفت‌تهران یک - پدیده‌مشهد صفر
گل: لئوناردو پادوانی(۲۸پنالتی)

سپاهان‌اصفهان ۳ - استقلال‌خوزستان‌ ۲

گل: محمد اوسانی(۲۸) و سیف‌اللهی(۵۱) برای استقلال و مهدی شریفی(۴۵ و ۷۸) و وریا غفوری(۶۴) برای سپاهان

استقلال یک - صبای قم یک

گل‌ها: شهباززاده ۷۲ برای استقلال، ایوب کلانتری ۷۷ برای صبا

سایپای‌البرز یک - راه‌آهن ۲

گل‌ها: پویا نزهتی(۱۲) برای سایپا و علی علیپور(۳) و رضا خالقی‌فر(۵۲) برای راه‌آهن

گسترش فولاد تبریز یک - تراکتورسازی تبریز۳

گل: فرشاد احمدزاده(۷) و لوسیانو ادینهو(۱۲ و ۸۸ پنالتی) برای تراکتورسازی

نفت‌مسجد‌سلیمان یک - ذوب‌آهن‌اصفهان یک

گل: اسماعیل فرهادی(۲۶) و کارلوس دوس سانتوز ۴۸ برای استقلال خوزستان

استیلی عابدزاده تیم راه‌آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر