کد خبر: 219957 A

استاندارمحرومیت تماشاگران را تعلیق کرد؛

هواداران تراکتورسازی تبریز در بازی استقلال تهران دوباره شور عاشورای حسینی در کنار ادب، مهمان نوازی و فرهنگ اصیل مذهبی و ملی را به فوتبال کشور نشان خواهند داد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی تأکید کرد: استایوم یادگار امام(ره) تبریز از هر نظر و با تمام قوا آماده میزبانی دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمد شروین اسبقیان ضمن بیان این مطلب افزود: همانند بازی­‌های دیگر لیگ برتر عوامل اجرایی و برگزاری استادیوم یادگار امام(ره) تبریز در کنار هیات فوتبال استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز، تمامی تمهیدات و اقدامات و هماهنگی‌های لازم انجام گرفته است تا ۱۶ آبان حماسه ای دیگر برای فوتبال تبریز روی داده و شاهد حضور بیش از ۷۰ هزار تماشاگر فهیم و پرشور آذربایجان شرقی در استادیوم باشیم.

وی افزود: پس از اعلام رای محکومیت تراکتورسازی از یک بازی خانگی، پیگیری های ویژه و به جد جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی، از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان و در کنار پیگیری‌های باشگاه تراکتورسازی تبریز و هیات فوتبال استان درخواست تجدید نظر خواهی به رای کمیته انضباطی موجب شد که دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران با حضور تماشاگران برگزار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: هواداران تراکتورسازی تبریز در استادیوم یادگار امام(ره) در بازی استقلال تهران دوباره شور و شعف عاشورای حسینی در کنار ادب، مهمانوازی و فرهنگ اصیل مذهبی و ملی را به فوتبال کشور نشان خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه فوتبال آذربایجان شرقی با حمایت پرشور و بی نظیر هواداران فهیم و با فرهنگ خود در جایگاه بالاتری از سایر رشته های ورزشی استان قرار دارد، افزود: نظام ما نظام مردمی و خواست مردم، خواست مسئولین بوده و این علاقه مردم به این رشته موجب شده تا مسئولین سیاسی و اجرایی استان نیز به علاقمندی مردم توجه نشان دهند و به فوتبال توجه ویژه ای کنند چون این شور و نشاط و ظرفیت در فوتبال استان وجود دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی تأکید کرد: هواداران و تماشاگران تیم‌های تبریز نماد، هویت و اعتبار فوتبال استان و کشور هستند و برای رفاه آنان تمام تلاش و اقدامات خود را بکار خواهیم گرفت که این وظیفه و رسالت اصلی اداره کل ورزش و جوانان است.

پس از اعتراض اداره کل ورزش و جوانان استان، هیات فوتبال استان و باشگاه تراکتورسازی تبریز به فدراسیون فوتبال به رای کمیته انضباطی و ارسال پرونده به کمیته استیناف، قرار شد قسمت اول بند یک دادنامه ۴۰۴ مورخ ششم آبان ماه(بازی خانگی بدون حضور تماشاگر) تا زمان صدور رای لازم از سوی کمیته استنیاف، کن لم یکن تلقی می­‌شود.

بر همین اساس دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز جمعه، ۱۶ آبان ماه، راس ساعت ۱۶:۳۰ با حضور تماشاگران هر دو تیم برگزار می شود.

اداره کل ورزش و جوانان استقلال بازی تراکتورسازی تبریز رشته های ورزشی شور و نشاط فدراسیون فوتبال فوتبال لیگ برتر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر