کد خبر: 225765 A

در شهرآورد هفتاد و نهم؛

پیشنهاد باشگاه استقلال این بود که پیش از گرم کردن بازیکنان در روز یکشنبه حدود ساعت ۱۷ مراسم ویژه ای با حضور بازیکنان برگزار شود که در این مورد در جلسه هماهنگی تصمیمات نهایی اتخاذ خواهد شد.

تیم فوتبال استقلال تهران به احترام غلامحسین مظلومی پیشکسوت فقید خود، در دیدار شهرآورد پایتخت با پیراهن مشکی - آبی به میدان می رود.

به گزارش ایلنا، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در این خصوص، اظهار داشت: با وجود اینکه پیراهن های استقلال برای دیدار روز یکشنبه آماده شده بود، اما با مساعدت و همکاری مجید ساعدی فر، تلاش برای آماده سازی پیراهن های جدید با رنگ های مشکی و آبی و طرحی به مناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی آغاز شد.

وی همچنین درباره برگزاری مراسم یادبود غلامحسین مظلومی پیش از شروع مسابقه روز یکشنبه گفت: خوشبختانه مهدی تاج و دیگر مسئولان سازمان لیگ با درخواست باشگاه استقلال موافقت کردند. همچنین با خبر شدیم باشگاه پرسپولیس هم از سازمان لیگ چنین درخواستی داشته که بدینوسیله از حسن نظر، اظهار همدردی و محبت دوستان و همکاران مان در باشگاه پرسپولیس تشکر می کنیم.

مدیر رسانه باشگاه استقلال درباره چگونگی برگزاری این مراسم در ورزشگاه آزادی تاکید کرد: پیشنهاد باشگاه استقلال این بود که پیش از گرم کردن بازیکنان در روز یکشنبه حدود ساعت ۱۷ مراسم ویژه ای با حضور بازیکنان برگزار شود. البته در این مورد باید در جلسه هماهنگی پیش از مسابقه که صبح روز شنبه در سازمان لیگ برگزار می شود، تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از هفته پانزدهم لیگ برتر ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۲ آذر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

استقلال استقلال و پرسپولیس باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس پایتخت رسانه سازمان لیگ لیگ برتر مهدی تاج ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر